Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek szükség van-e az...

Szerintetek szükség van-e az augusztus 20-i tűzijátékra?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 07:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem mondasz! Csomó madár elpusztul? Nekem ez új.
2022. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
13%
Igen, megégnek. Keress rá nyugodtan.
2022. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
17%
Elnézést, megijednek, nem megégnek...bár nem kizárt az sem, amelyik úgy jár. Ijedtükben cselekednek úgy, hogy a halálukhoz vezessen.
2022. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
23. A húszas válaszban madárpusztulásról van szó, nem megijedésről.
2022. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
11%

Megijedés miatt pusztulnak el, pl nekirepülnek valaminek.


"az időről időre nagy számban elpusztuló madarak vizsgálata alapján megállapították, hogy legtöbbször az épületeknek, a fáknak és más fizikai akadályoknak repültek neki a madarak, és ettől pusztultak el."

2022. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen most már nem lehet visszavonni és különben sem ezen múlik az élet.
2022. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
63%

Szerintem igen, de amit csinálnak túlzás. A régiek, pl. 10 évvel ezelőttiek nekem sokkal jobban tetszettek. A tavalyit már soknak és túlgondoltnak éreztem, ráadásul a tévében sokkal látványosabb volt, mint a helyszínen. Mi a várból néztük, de se a szöveg nem jött úgy át, se a drónos attrakciók. Utólag kíváncsiságból vissza kellett néznem az adást, hogy rájöjjek mi is akart ez lenni. Úgyhogy egy régebbi egyszerűbb felállás, ami a helyszínen élvezhető bőven elég lenne.

Bár jelen gazdasági helyzetben szerintem ha elmaradna és azt a pénzt másra fordítanák (fordították volna) az teljesen érthető lenne.

2022. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
17%

Itt lehet szavazni egyúttal látható is a szavazás pillanatnyi állása:


[link]

2022. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Igen, szükség van rá...DE! Nem ekkora volumenű show kellenes. Max 5-10 millió és kész. Abból is lehet parádésan szép és emlékezetes, de legfőképp méltó műsort rendezni.


Azoknak, akik ezeket a környezet-, és állatvédő közhelyeket mondogatják még mindig, üzenem, hogy engedjétek el ezeket, mert tűzijáték van, volt és lesz is. :) Akinek további, elengedhetetlen problémája van a pirotechnikával, az pedig írjon privát üzenetet. Fogadok, hogy nincs olyan felvetett probléma, amire ne udnék lehetséges, vagy már létező megoldást mondani.

2022. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
11%
Semmi szükség nincs!
2022. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!