Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavart a sok...

Titeket nem zavart a sok gyerek tegnap ezzel a nagyon bugyuta "csokit vagy csalunk" játékkal?

Figyelt kérdés
Hozzánk vagy 6 gyerekcsoport becsöngetett. Baromira untam.

2022. nov. 1. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ide nem jött senki, így nem.
2022. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

A mi kerületünkben már évek óta előre megszervezik az útvonalat a szülök, így csak azokhoz csöngetnek be, akik jelentkeztek.

Ha ennyire zavar, akkor jövőre ragaszd ki a kapura vagy a csengőre, hogy ne tegyék. Másnak mulatság.

2022. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Mostmár a környékünkön csak ahhoz csöngetnek, aki dekorált vagy rakott ki töklámpást. Régebben nálunk is volt, hogy tömegével csöngettek be és ráadásul nemcsak gyerekek a környékről, hanem olyan kamaszok, akikről azt sem tudtad, hogy kicsodák. Rém kellemetlen volt, mikor az ember nincs felkészülve rá (értsd: nincs itthon csokoládé).

Végre megértük, hogy húsvétkor nem jönnek a locsolkodó gyerekek, most meg itt ez a hülyeség.

2022. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ide még soha nem jött senki emiatt.
2022. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem, szerintem tök jó.
2022. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Engem a sokadik ilyen kérdés zavar
2022. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
52%
Nálunk nem voltak, de zavarna.
2022. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Komolyan ennyire zavar, hogy pár gyerek jól érzi magát?:D Szánalmas. Ráadásul egyszer egy évben kell kibírnod…
2022. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt helyben én vagyok az egyik szervező, szóval nemhogy nem zavart, de örömmel vártam őket.

Viszont mi csak résztvevő házakhoz csengetünk; sosem zavarunk olyanokat, akik nem vesznek részt. Így is rengeteg helyre lehetett menni.

2022. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én szívesen részt vennék ilyesmiben, de társasházban lakunk, szóval ide nem jöttek. De amúgy a legtöbb helyen tényleg úgy szokás, hogy oda csöngetnek ahol ki van rakva valami lufi vagy dísz, jelezve, hogy az ott élők vevők erre a szokásra.

Semmivel nem bugyutább szokás, mint a többi ünnep. Én pl azt nem szeretem, mikor megpróbálják bemesélni a gyerekeknek, hogy egy emlős állat csokitojásokat tojik, vagy ha kereszténység legfontosabb személyét butítják le Jézuska szintre akinek nincs jobb dolga, mint ajándékokat hozni a gyerekeknek. De ez van.

2022. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!