Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szallagavatóra vendégként...

Szallagavatóra vendégként milyen ruha?

Figyelt kérdés
A barátom szallagavatója lesz nemsokára milyen ruhát ajánlatok erre az alkalomra? Jobban egyberészes ruha fölé hajlok ami térd fölöttig ér de nem sokkal. Milyen színű és fazonú illik oda jobban?
2022. nov. 9. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szallllllllllllllllagavató
2022. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szalagavató* elnézést kérek hogy el irtam mindannyian hibázhatunk:) köszönöm az értelmes válaszod.
2022. nov. 9. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

- ne legyen nagyon rövid

- ne legyen nagyon kivágott

- ne legyen nagyon csicsás (a szalagavató a végzősök ünnepe, nem divatbemutató a vendégeknek)

- ne legyen nagyon sportos


kb. ennyi a lényeg. Egy tényleg minimálisan térd fölé érő ruha sztem oké, ha nem ez a cuppanós "diszkóp...a" koktélruha. Egyszínű, nem rikító, nincs telecseszve 6 kiló flitterrel és csillámmal, egyszerűbb szabású, nem áttetsző ruha tökéletesen megteszi.

2022. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lilla szinu rucit vegyel fel!
2022. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem túl kivágott, elegáns fekete ruhával nem lőhetsz mellé.
2022. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Már megvan mibe megyek egy fekete ruha lesz ami hatul kicsit kivágott.

2022. nov. 20. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!