Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvőre szoktak honlapot...

Esküvőre szoktak honlapot készíteni a házasulandók a szertartás és a lagzi főbb információival?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 19:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Valamilyen szinten szokás. Vannak esküvőszervező meg fotós céges, akik vállalnak ilyet, akár az alap esküvői csomagjukban is benne van, aztán a párok azt mondják, hogy ha már fizettek érte, akkor legyen tényleg, és használják is.

Szerintem olyan nagyon sok értelme nincs. Bár az tény, hogy amin én voltam, és volt honlap, ott oda töltötték fel jó minőségben a képeket, az azért nem volt rossz, hogy nem úgy kellett elkérni, vagy a Facebook által lebutított minőségben osztották meg.

2023. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%

Mi????


Hol lesz? Lesz szállás? Fizetős a pia? Dughatok koszorúslányt...vagy bárki nejét/lányát?


Ezeket átlököd SMS-ben, oszt' jó napot! NEKEM, ennyi is elég.


Honlap...komolyan, IT-s gyík vagy?

2023. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
3%
Sőt, szokás egy egész marketinges osztályt felbérelni, akik részletes piackutatást is végeznek. Így mindenki elégedett lesz.
2023. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha rohadt nagy esküvőről van szó akkor lehet szoktak de amúgy nem.
2023. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 pcpsx válasza:
95%
Mindenki másképp csinálja,valaki nem csinál oldalt,mások igen...beszéljétek meg és döntsetek közösen..a ti életetek...
2023. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
4%
Mi van??? Én nem vagyok a modern technika ellen, de ez már nevetséges. Utána mi lesz? Lesz élő közvetítés a gyerek megszületéséről, de akkor már az elkészüléséről is, később pedig mindenképp látni lenne jó a trónörökös első kaksiját is.
2023. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

16


Egy nagy esküvőn jól jön az ilyen főleg ha más városokból is jönnek.

2023. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
17-es, aha. Mert amúgy a más városból jövőknek nem lehet egy tájékoztató email-t küldeni a részletekkel? Vagy az email már lejárt lemez? Honlap kell, mint a nagy cégeknek.
2023. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

18


Nem kell túlgondolni.

Vannak tényleg nagy esküvők ahhoz szoktak ilyet. Ez nem marad meg az esküvő után törlik. Nem nagy dolog.

2023. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!