Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvő szervezés bonatikus...

Esküvő szervezés bonatikus kertben/ arborétumban?

Figyelt kérdés

A szervezésnek még nagyon az elején járunk és kiváncsiak lennénk olyan emberek véleményére akik ilyen fajta helyszínen szervezték az esküvőjüket, hogy mennyire volt nehéz egyeztetni időpontot? Tudtok-e ajánlani helyet? Kb milyen árra kell számítsunk? Kis vagy nagy esküvőre ideális inkább?

Mi az ELTE fűvészkertel szemezünk, de egyenlőre még nézelődünk



2023. júl. 20. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Első körben az ELTE Füvészkerttel vegyétek fel a kapcsolatot, mert Ők tudják a feltételeket, árakat, foglaltságot, esetleg tudnak ajánlani olyan cateringes céget akik beváltak, vagy lehet, hogy szerződve is vannak valakivel. Idén/jövőre egyébként 30.000 Ft/fő körüli átlag bekerülési költséggel futnak az esküvők amiken fotózom, szerintem ezt nagyjából vehetjük átlagnak, ezzel tudtok számolni.
2023. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
A barátnőm arborétumban ment férjhez, azt mondta, hogy ha még egyszer férjhez megy, tuti nem szabadtéri lesz. Iszonyat nagy eső volt délelőtt, minden tiszta sár volt, mindenki merő retek lett a szertartás végére, mert a székeket kirakták, de nem törölték le az eső után. A pár egy tisztáson állt, a vendégek fák alatt, folyamatosan csöpögött valakire valami :D amúgy szép volt, csak kényelmetlen és kellemetlen, de ez a fotókon nem látszik :D (csak a retek :D)
2023. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Azzal számolj, hogy mindenki tüsszögni fog. Résztvevőként voltam ilyenen és eléggé vicces volt.
2023. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Szabadtérit agyonvághat az eső is, de ugyanúgy a szél is. Voltam ilyenen, levitte a szél a gyűrűket gyűrűpárnával együtt az asztalról.

Mindenkinek a haja, ruhája lobog a szélben, ami nem vicces..

Ha egy ágat letör a szél és r4áesik egy vendégre, az még nagyobb baj.


Szóval én bent tartanám.

2023. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
81%
Legyen egy B terv eső esetére és akkor teljesen rendben van, ha szabadtéri, egy botanikus kert, vagy arborétum nagyon szép helyszín lehet.
2023. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!