Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hagyjam a fenébe a szalagavatót?

Hagyjam a fenébe a szalagavatót?

Figyelt kérdés

Év elején megkérdezték az osztályt, hogy ki akar táncolni a szalagavatón. 2en jelezték hogy nem. Én akartam táncolni, de már elment a kedvem tőle.

Az osztályon belül 6 pár alakult ki, a többiek vagy a szerelmüket, vagy vmi külsőst hoznak be. Az of szerint ez rendben van, szerinte az a lényeg, hogy az osztáy nagy része jelen legyen.

Én úgy gondoltam, hogy automatikusan lesz párom mivel 15 fiú és 17 lány van.

Az egyik lányról tudtam, hogy nincs párja, rákérdeztem, hogy táncolna-e velem, de azt mondta inkább behoz egy külsőst. Mondom wtf?

Ezek után én már nem kívánok részt venni egy ilyen baromságon. Én részt vettem volna, de ezek után ne is szóljanak hozzám.


17/F



2023. szept. 20. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van ott még több lány akinek nincs párja. Őket nem kérdezed meg?
2023. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kit kérdezzek? Akinek párja van? Nincs több lány. 3an maradtunk fiúk akik táncoltak volna de nincs kivel.
2023. szept. 20. 21:41
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Akkor engedd el. Vagy vigyel egy külsős lányt te is.
2023. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Én is elengedem annó. Eljöttem szallagtűzés után. Sosem bántam meg.
2023. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Örülj, hogy nálatok lehet bevinni külsőst nekünk még azt sem lehetett😄Nincs valami lány barátod, ismerős, rokon aki megfelelne?
2023. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit szóljak én, 100% fiú osztályból? A sulin belül kellett lányt keresni. Én is kihagytam, nem bánom. Nem ér az annyit. Ha mindenáron táncolni akarsz azt lehet bárhol, bárkivel.
2023. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nincsen senki ezért is fogom passzolni az egészet.
2023. szept. 21. 09:41
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azt csinálták, hogy az ofő megkérdezett lányokat más évfolyamokból, hogy nincs-e kedvük táncolni. Így szereztek párt azoknak a fiúknak, akiknek nem volt párjuk.

De amúgy nem kötelező táncolni. Ha nem akarsz, mondd le.

2023. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lány unokatesód, vagy valaki családi barát?

Amúgy ha nincs, szard le.

2023. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is probléma volt part találni igaz én lány vagyok. Viszont számomra ez egy hatalmas, örökre szóló élmény volt, így biztos nagyon bántam volna ha kihagyom. Jó tudom, a fiúk ezt lehet máshogy látják. De lányként ez tényleg fontos volt.
2023. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!