Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen programot tervezzek...

Milyen programot tervezzek évfordulóra?

Figyelt kérdés
Dec. 12-én leszünk együtt 3 éve. Eddig mindig otthon voltunk, gondoltam most elmehetnénk valahová. :) Sajnos ez az év nagyon rossz volt, majdnem szakítottunk, sokat veszekedtünk, de már kezdünk helyrerázódni. Szeretném, ha a következő évben ez már nem lenne, szeretnék teljesen tiszta lappal indítani. Arra gondoltam, elmehetnénk Bécsbe, most van a karácsonyi vásár meg minden...de kiszámoltam, hogy a benzin lenne csak 30ezer...plusz még költőpénz...benne lenne fejenként vagy 20-25ezerbe, egyikünknek sincs most rá kerete sajnos. :( Pestiek vagyunk, 21 és 23 évesek. Valakinek valami jó ötlete? :) Szeretném emlékezetessé tenni ezt a napot, estét. Köszönöm annak, aki tud nekem segíteni! :)
2011. nov. 24. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hol ismerkedtetek meg?Hol randiztatok elösszőr?Elmehetnétek arra a helyre "nosztalgiázni".

Vagy menjetek 3D moziba.Az szerintem nem lehet megunni,de még jobbat tudok.Én és a párom általában az évfordulókon éjszakai élményfürdőbe megyünk.Miskolctapolcán van barlangfürdő azt hiszem,nézz utána az nagyon tuti lehet és ketesben is tudtok turbékolni!

2011. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Vörösmarty téren is lesz karácsonyi vásár. Persze nem olyan, mint a bécsi, de ez is lehet egy jó program. De arra jó, hogy együtt legyetek, Karácsonyi hangulat, kettesben. És még pénzbe sem kerül. Esetleg süthetsz is valamit.
2011. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igazából ahol először találkoztunk, oda nem szeretnék menni, mert uncsi lenne (csak sétálgattunk). :)


Ez az éjszakai élményfürdő eszembe se jutott! De tök jó ötlet! :) Miskolctapolcán már voltam korábban (bár nem éjjel, de jó volt a barlangfürdő). Mondjuk inkább közelebbit nézek, hogy haza tudjunk jönni aludni.


Várok még ötleteket! :)

2011. nov. 24. 11:27
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja igen, a Vörösmarty téri vásár eszembe jutott, elfelejtettem írni, hogy ezen kívül keresek ötleteket. :)


Valami tortát sütni fogok szerintem, ha más nem lesz, akkor pedig otthon egy vacsi...bár ezt azért nem szeretném, mert több mint 1 évig együtt laktunk, szinte minden nap főztem...szóval ez nem lenne különleges. :)

2011. nov. 24. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Csak ajánlom az éjszakai fürdőt.

Tovább bővítem,nekem a párom az éjszakai fürdőben a vízben kérte meg a kezemet egy gyürüvel.Bár nem tudom te tervezel-e mostanában ilyesmit,mert írod hogy zűrös volt ez az évetek...

2011. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja vagy te vagy a lány???Akkor bocsi,ne te kérd meg a kezét :D
2011. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, igen én vagyok a lány :)


Hát lánykérés nem hiszem, hogy lesz mostanában sajnos. :( Ott csücsül a gyűrűm a polcon, mert már együtt kiválasztottuk, úgy volt, hogy családi körben lesz az eljegyzés, de mire erre sor került volna, addig jött a zűrös időszak sajnos, és inkább hagytuk az egészet. :( De hát ez van...majd lesz valahogy. :)


Viszont nektek gratulálok, és sok boldogságot kívánok, nagyon romantikus lehetett, hogy ott kérte meg a kezed. :)

2011. nov. 24. 11:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Nah hát időközben még egyszer kiszámoltam, és nem tudom hogy jött ki akkor 30ezer a benzinre, mert csak 13ezer. :) :) Szóval még esélyes a bécsi kiruccanás, ha rá tudom venni, hogy kimenjünk (sajnos sok mostanában a munkája). Még arra gondoltam, hogy mivel 12-e hétfőre esik, ezért elmennénk Bécsbe mondjuk szombaton, hétfőre meg főznék neki valami finomat, szépen megterítenék (vendéglátós végzettségem van, szóval az menne szépen szerencsére :)), meg sütnék egy finom sütit, tortát, van szíves tortaformám. :) Meg van virágboltunk, és ott vannak ajándéktárgyak is, vannak tök szép gyertyatartók meg szép gyertyák...jaj, most olyan szép kép állt össze a fejembe, bárcsak összejönne. :)
2011. nov. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!