Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti is visszasírjátok az...

Ti is visszasírjátok az ünnepeket?

Figyelt kérdés

Én nagyon, holnap már suli és olyan jó volt egy kicsit itthon lenni! Nagyon jól teltek az ünnepek és most is arra gondolok, hogy de jó lenne előröl kezdeni az egész téli szünetet! Olyan jók voltak a karácsony és szilveszter előtti bevásárlások meg a készülődés és olyan hamar vége lett! Ezzel csak én vagyok így?

13/L


2012. jan. 2. 12:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
jaja ujra kéne kezdeni. zsír volt a karácsony is sok ajándék a szilveszterről nem is beszélve. petárdázás, ivás haverok, rokonok, zene:")
2012. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem ezzel csak én vagyok így! Még fent van a díszítés, meg itt van a szobába a karácsonyfa de már akkor se az igazi! Én is előröl kezdeném az egészet!
2012. jan. 2. 12:54
 3/13 anonim válasza:
am sztem ezzel mindenki igy van :)
2012. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

Belegondolok,hogy milyen jó volt egy hete *-*

És az a legrosszabb,hogy most vissza megyünk 4hónapig folyamatosan járunk ,semmi szünet... utálom a január-február-március időszakot. Hideg van és sír a szám a nyár után. Közbe meg folyamatosan tanulni,tanulni,tanulni. :/

2012. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is így vagyok! Mostanában meg annyira nincs kedvem tanulni meg suliba menni főleg a szünet után! Annyira várom a szünetet készülődünk az ünnepekre utána nem tart semeddig! A nyári szünettel is így van!
2012. jan. 2. 13:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is visszagondolok erre a hétre, nekem is nagyon jó volt, jöttek hozzánk rokonok olyanok is akik nem itt laknak és most már ők is mennek haza dolgozni!
2012. jan. 2. 13:06
 7/13 anonim válasza:
nekem még sz*rabb mert jön a felvételi :"(
2012. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát, most már gyorsan jöjjön a nyár!
2012. jan. 2. 13:09
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ami elkezdődik, az véget is ér" - mondotta egy ismerősöm egyik január elején, amikor hasonlóval fordultam hozzá.

Én pont azért, hogy ne kelljen visszasírni, azért tettem meg mindent, hogy amíg tart, addig nagyon jól teljen.

Most nem érzem, hogy visszasírnám, én akkor éreztem fájónak a karácsony elmúlását, amikor úgy éreztem, hogy nem éltem meg az összes, vele kapcsolatos érzést az ünnep alatt. Akkor olyan elfecsérelt volt az egész. De most tudatosan hangoltam rá magam, így az elmúlásán is könnyebben túlteszi magát az ember.

2012. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem vagy egyedül ezzel, mert én is így érzem!:( Hiányzik a sok készülődés, a hangulat, az ünneplés!
2012. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!