Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit kaptatok évfordulóra, és...

Mit kaptatok évfordulóra, és ti mit adtatok?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök. :)
2012. máj. 8. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Kettesben töltött időt. Mindíg valami élményt hoztunk össze: strand, mozi, vacsi.

Most már hármasban töltjük a mindennapokat, és hiába a mindenünk a kislányunk azért néha jó egy kicsit ketten lenni, "hangoskodni"(ha érted mire célzok;D).

21n,23f, 5 év.

2012. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
95%

A legutóbbira (5.) egy karkötőt csináltattam neki, amin bőrszálon egy kis érme van, rajta a dátum, amikor összejöttünk, és egy "LOVE" felirat. Én egy baglyos órás nyakláncot kaptam. Az elsőre egyébként egy fotóalbumot csináltam, a közös képeinkből, de hogy mit kaptam, arra már nem emlékszem... :)

22/L

2012. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Mi az évfordulónkon mindig vacsizni mentünk, majd mozi.

Idén más lesz, Görögországba, Zakynthosba megyünk 1 hétre.

2012. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 8. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a legutóbbi nagyot ütött a barátnőmnél. Először is elmentem hozzá délután 4 kor kocsiba ültettem majd fél úton mondtam hogy kösse be a szemét és ne merjen leskelődni. Felvittem őt egy hegyoldalra autóval majd kiszálláskor kiültettem egy gyönyörű szép helyre ahová kirendeltem egy haveromat hogy rakjon ki néhány dolgot hogy ezzel is időt spóroljunk meg majd amint odaértünk ő lelépett és egy jó kis pikniket csináltunk naplemente nézéssel majd este elvittem moziba a kedvenc filmjére amit kb végig aludtam, majd adtam neki egy nyakláncot medállal amibe én gravíroztattam bele a nevünk kezdő betűjét egy szív alakba. Én pedig kaptam tőle egy plüss figurát amibe az ő neve volt belehímezve és pontosan azért hogyha ő nincs akkor legyen mellettem egy rá emlékeztető tárgy, plusz a kedvenc csokimat adta :D Majd egy közös éjszakázás. Egyébként 2 évesek vagyunk most nagyon jó volt :)
2012. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk egymásnak ajándékot adni évfordulóra, ilyenkor étterembe szoktunk menni.
2012. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!