Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Közeleg június 4 . Szerintem...

Bence_00 kérdése:

Közeleg június 4 . Szerintem nem kell bemutatót tartanom, hogy mi lesz akkor?!

Figyelt kérdés
Van olyan bolt Győr-Moson-Sopron megyében ahol Nagy Magyarországos pólót tudnék vásárolni, vagy olyan online webshop ahol maximum 4 nap alatt kihozzák a megrendelt pólót? Ha nem található ebben a megyében ilyen bolt, akkor jó lesz más helyen is csak így jóval közelebb lenne.

2012. máj. 29. 23:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
10%

Ezt nagyon megfogalmaztad.


Itt van 3 győri bolt címe:

[link]


...és most komolyan. Fontos az hogy egy olyan pólóba flangálj? Jobb lesz tőle?

2012. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Miért? Mi lesz június 4-én??
2012. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Mert mi lesz Junius 4-én?


èn olyan polót szeretnék ahol még 2 tenger mosta határainkat térkép van rajta. Lehet ilyet kapni?

Most egy tengerünk sincs, pedig ha olyan nagyok lennénk mi lehetnénk Európa legnagyobb és legszegényebb országa.

2012. máj. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem jul.4 az amerikai ünnep? Magyarországon semmi nincs jun.4.-én,amit ünnepelnénk. Nagy-Magyarországos pólóban flangálni pedig elég nevetséges.
2012. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Pedig tarthatnál bemutatót, mert úgy látom, senki nem tudja (én sem), mi lesz akkor.
2012. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Én sem tudom, hogy mi lesz jun 4-én, semmilyen ünnepröl nem tudok.
2012. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát, elég szomorú, hogy egy magyarnak június 4-ről egy amerikai ünnep jut eszébe. Ezen a napon írták alá a trianoni békeszerződést. Igaz, a kérdésben az áll, hogy mi lesz ezen a napon, s nem az, mi volt.


Csak úgy mellékesen megjegyzem, a kérdező okulására: A trianoni határok kb. 4 évet jelentenek. A történelem során az ország volt nagyobb és kisebb is.

Másik megjegyezni való pedig az, hogy Erdély nem volt része az országnak.

Harmadik pedig az, hogy az Árpád-ház kihalása és a Magyar Népköztársaság megalakulása közötti időben Magyarország nem létezett.

Negyedik megjegyezni való, hogy a trianoni Magyar Királyság lakosságának kevesebb, mint a fele volt magyar ajkú.

2012. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
a nemzeti összefogás napja lesz. 2010-ben vezették be ezt az ünnepet. szerintem jobb így gondolni jún. 4-re, mint a "trianoni békeszerződés aláírására"
2012. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért egy kissé nevetséges a "Nemzeti Összefogási Napot" a nemzet széthullásának napjára tenni!
2012. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a kérdezö és hasonszörü társai a trianoni egyezséget ünneplik, és az akkor elfogadott határokat tartják jogosnak. Másként értelmetlen az "ünnep" kifejezés, olyan dolgot, amit nem tart valaki helyesnek, nem szokta ünnepelni.
2012. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!