Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Most Júliusban lesz az esküvőm...

Most Júliusban lesz az esküvőm. (egész pontosan15én) Már megvettük a ruhához az anyagot, mindent ami kell, van egy jó varrógép, pár ügyes kéz. E-hónap közepe körül fogunk a ruhát varrni. Ha kell minden-nap. Vajon elkészül addíg a ruha?

Figyelt kérdés
pár ügyes kéz és egy jó varrógép segítségével elkészül a ruha 1hónap alatt?Így sokkal olcsóbban kijött,és akár egy örök emlékbe eltehetem az első esküvői ruhámat?

2012. jún. 7. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy elkészül. Egy gyakorlott varrónő maximum egy hét alatt megvarr bármilyen kacifántos esküvői ruhát, ha a modell mindig kéznél van. És gondolom nem a legbonyolultabb fazont választottátok!

(De mi az hogy "első esküvői ruha"?)

2012. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok ebben a témában jártas, de szerintem a kérdező nem gyakorlott varrónővel varratja a ruháját, hanem ő maga anyuka/ barátnő/ szomszédasszony segítségével.

Ha bevállaltátok, hogy megvarrtok egy ilyen volumenű ruhát, akkor nyilván gondoltatok a buktatókra, így az időkorlátra is. Ha most kezditek el, akkor előtte biztosan úgy számoltátok, hogy kész lesztek a nagy napra. Akkor minek aggódni?

2012. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Csak akkor,ha a pár ügyes kéz között van egy jó varrónő,aki szabni-varrni tud. Ha nincs ilyen,akkor elég szánalmas lesz az eredmény.
2012. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legalább az egyikőtök legyen varrónő. A szabás nagyon fontos nem lehet csak úgy, ahogy gondolod rátenni a mintát és vágni. Fontos például az is, hogy egy irányba nézzen a minta, mert színhibás lehet. Így akár az is előfordulhat, hogy az elején ugyan az anyag más színű lesz. Szerintem keres egy varrónőt ott ahol laksz és kérd meg, hogy egy kicsit segítsen.
2012. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!