Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A barátommal nemsokára leszünk...

A barátommal nemsokára leszünk 1 évesek. Mit javasoltok, mit vegyek neki? 17/L

Figyelt kérdés

Egy tortára gondoltam, de mellé még szeretnék valami maradandót is, mert a tortát megesszük :)

Előre is köszönöm :)


2012. jún. 12. 13:27
 1/8 anonim válasza:

Nem tudom mennyi idő van még az ünneplésig, de ha még ráérsz, akkor egy ilyet készíthetnél.

Szerintem nagyon jól néz ki és mivel egy éve vagytok együtt sokmindent bele tudnál tenni gondolom:)

21

2012. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Jaj bocs:D

[link]

2012. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne vásárolj. Találj ki valami kettőtökre jellemző dolgot és kreáld meg. Akár egy kis verset.
2012. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ria6 válasza:
Ha torta akkor szerintem fényképes nem sokkal drágább mint a sima és nagyon megdobja a dolgot de mindenképp közös fotos legyen. Amugy meg közös progi ahol jólérzitek magatokat, és sok fényképet csináljatok közben hogy maradandóbb legyen pl: Mond meg neki hogy találkozatok az állatkert bejáratánál(persze csak akkor ha szeretitek az állatokat és szívesen mennétek oda) és hagyd hogy ő érkezzen meg elöbb, te meg vásárolj akármilyen egyszerű lufit és írj rá szép dolgokat filccel (pl: örökre eggyütt, boldog első évfordulót, szép idézet stb) majd ugy menj hozzá hogy a kezedben a pár db felfujt lufi teli üzivel az állatkerti séta elött a tónál eltudjátok engedni akár a lufikat. az állatkertbe ha jó az idő jó lenni romantikus és bohokás is tud lenni, a tortát pedig estére időzitsd. Szerintem.Légy kreatív és ne mindent egyszerű vásárlással és pénzzel gondolj ha szereted feccölj bele energiát
2012. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D A lufis különösen tetzik :)
2012. jún. 12. 16:30
 6/8 anonim válasza:
Az állatkertbe nem engednek be lufival.
2012. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ria6 válasza:
Igen nem engednek be!! De te tanulj meg olvasni és értelmezni oda van írva magyarul hogy az állatkerti séta ELÖTT eltudják engedni a lufikat a tóparton!!!!!
2012. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én a barátomnak készítettem egy kis naplót az első évfordulónkra. Vettem egy kis emlékkönyvet, beleírtam az egy év alatt összegyűlő emlékeinket ami csak eszembe jutott rengeteget összeszedtem :D összegyűjtöttem pár közös fotót amik kapcsolódnak az emlékeinkhez és a szöveg mellé ragasztottam őket.
2012. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!