Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van itt olyan? Aki ha úgy...

Van itt olyan? Aki ha úgy ünnepelnénk a halloweent mint amerikába hogy szinte úgy várná mint pl a karácsonyt

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 17:13
1 2 3
 21/27 neon2 válasza:
82%
A családom nagyon is erre nevelt,nem gyerekek vagyunk mi mindannyian várjuk a halloweent a szüleim is. Igaz én kicsit kinőttem bár kit izgat hogy panelházban lakok az unokatestvéreimet és az öcsikémmel szivesen elmegyek cukorkázni..Egy fekete esőkabát és kész a jelmezem,és anyumé is.:)
2012. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
79%
Wááááááááá*-*!! De jó is lenne! Járkálni este a sötét és félelmetes utcákon, bekopogtatni másokhoz, csokit vagy cukrot kérni*-*!! Nagyon imádnám, bár így is mindig feldíszítem a lakást hozzá!:)
2012. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
92%
Én is nagyon örülnék neki! :) Egyébként pedig október 31-én nincs halottak napja. November 1-jén mindenszentek, 2-án pedig halottak napja van. Én tényleg örülnék neki, ha mi is ünnepelnénk, mert ezzel az ünneppel is azokra gondolunk akik már nem lehetnek közöttünk... A tökfaragás pedig hatalmas buli! :D
2012. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én most így ugyanúgy várom. Attól, hogy más nem ünnepli, én még megtehetem. ;)
2012. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
76%
Én úgy ünneplem ahogy amerikába és ez eredetileg kelta ünnep és az írek vitték amerikába szóval nem is értem a sok embert aki az amerikaiakat szidja miatta.
2012. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
83%
A farsang is jelmezes mondjuk, de a halloween-nak meg van a hangulata, és bár nem magyar ünnep, de szerintem lehetne itt is tartani. Nem mondom, hogy nyilvánítsuk ünneppé, mert az felesleges. Mivel nem a Halottak Napján van (mint ahogyan hivatkoznak erre az ellenesek) így semmi kivetni valót nem találok benne, és a kisgyerekeknek, meg a fiataloknak szerintem igen jó szórakozás lenne, egy kis dekoráció, jelmezek, jó játékok.
2012. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
64%
Emberek!Értsétek már meg,NEM AMERIKAI ÜNNEP,ÉS NEM HALOTTAK NAPJA HELYETTESÍTÉSÉRE TALÁLTÁK KI!Ez egy kelta,angolszász,és keresztény ünnep!Igen barátocskáim(bocsánat hogy így nevezem a lusta részét,akik nem képesek egy rövidke szót beírni gugliba)ezt az ünnepet a pápaság alakította a mai formájába.És az angolszász alatt Angliát értem.Nem csak Amerikában ünneplik,hanem Európa nagy részén!Még a Prériken is(magyarul Északon). Ha valamihez hozzá akartok szólni,akkor legyetek jártasak a témában!Mellesleg,én várom a Halloweent.Aki nem tervezett akkorra semmilyen programot,és várja mindenszentek előestéjét,annak ajánlom a Vörösmarty téri halloween partit.
2012. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!