Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen kézzel készíthető...

Milyen kézzel készíthető ajándékok vannak férfiaknak?

Figyelt kérdés
Oké,hogy veszek neki könyvet meg névre szóló törölközőt és valami ruha félét(ami lehet épp alsónadrág lesz)...de szeretnék valami különleges kézzel készített ajándékot csinálni. :) Ami emlék...és megható. :) Ötletek?
2012. szept. 10. 17:17
 1/7 anonim válasza:
81%
KÉZImunka.
2012. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne bolti névre szóló törölközőt vegyél, hanem simát, és te magad hímezz bele. Vigyázz, hogy normális legyen, sokszor műszálas törölközőt árulnak manapság, amivel éppen csak törölközni nem lehet.
2012. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Elsőre szavazok, örök emlék, ha már alsónadrág szintjén vagy belemerülve a témába.
2012. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Én inkább inget ajánlanák, abból is olyan színűt, anyagút, amilyet szeret,(ha szereti az ingeket)

de ehhez valószínűleg utána kell kérdezni.

2012. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen alkalomra?

Mióta jártok?

Van hobbija?


A saját készítésű neves törölköző időigényes (1 nap minimum)


- bortartó a kedvenc borával ( sima fa bortartó, amit szalvéta technikával be lehet vonni)

- kedvenc bor üvegfestékkel kidekorálva

- köss neki sálat vagy pulcsit

- készíts neki tortát/sütit/vacsorát

- saját CD a kedvenc dalaitokkal (esetleg te énekeled fel a számokat) egyedi borítóval

- kedvenc írótól egy könyv saját készítésű könyvjelzővel vagy borítóval (akár egy régi farmer szárából is lehet szépet készíteni)


De én nem ruhafélét vennék neki, se nem törölközőt. Ezek eléggé snassz ajándékok.

Amit én jónak látnék, persze az illető ízlésétől és személyiségétől függ:


*színház/mozi/koncert jegy

*hobbijához új kütyü

*wellness hétvége

*kirándulás/városnézés

*vacsora a Dunán

*masszázs jegy (ha nem akarsz költeni rá, akár otthon is)

*bicikli

*könyv/cd

*mandzsetta gomb/nyakkendőtű

*táska

*fényképezőgép

*közös tanfolyam (siklóernyő, társastánc, salsa, keramikus, zumba, jóga stb.)

*léghajós utazás

*ejtőernyős ugrás


Most csak ennyi jutott eszembe.

2012. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1,5 éve vagyunk együtt.

24 éves lesz. Születésnapi ajándék.

Mezőgazdasággal foglalkozik. Értem én itt azt,hogy termőföldjük van és állattartással is foglalkoznak.

2012. szept. 10. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az egyik legjobb ajándék amit kaptam a barátnőmtől az egy kis zsák volt,benne pókerzsetonok amikre mindenféle kép volt és felirat,ilyenek:megfőzöm a kedvenc ételed és egy kép a konyháról,a másikon masszázs és egy hozzá illő kép,kényeztetlek egész éjjel és egy 18-as karika és így tovább...

én egy tortát és ezt kaptam tőle a születésnapomra és jobban örültem neki,mint akármi másnak! egyszerűen azért,mert Ő csinálta...(csak úgy mellékesen megjegyzem,hogy a kis zsákocskából sikerült kihúznom a 18-as karikás zsetont :D) 19/F

2012. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!