Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van valaki, aki várja a...

Van valaki, aki várja a halloweent? És ha igen, miért? És van valami ötlete benti dekorációhoz?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 20:44
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
49%
benti dekoráció: vágjá malacot fehér falnál szép lessz!
2012. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 M@x ***** válasza:
75%

Szerintem sincs baj a Halloween-nel.

Nem értem mit problémázol.

Az élet azért van hogy élvezzük.

Ha valaki ezt élvezi hogy bulizik egy jót a barátaival meg ijesztget vagy őt ijesztik meg (köztük én is élvezem) akkor csinálja. Minden lehetőséget meg kell ragadni hogy boldog legyél. Te pedig a sarkadra állva kiállsz amellett amit te jónak tartasz (és ezzel nincs baj ne értsd félre) de mennyi mindent csinálhattál volna !



És egy idézet:

"Éljed az életed, ne csak álmodozzál;

Időben indulj el, ne várakozzál."


Ezzel mindent elmondtam!

Békeeee! (Ja és nagyon magyar vagyok de valljuk be, valamit jó átvenni :DDD)

2012. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Én már várom! :D

Itt egy kis dekoráció:

[link]

2012. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

21: XD te tiszta őrült vagy XD

Egyébként nagy örömmel látom,hogy ilyen sokan bírják a Halloweent.Szerintem is érdemes átvenni más kultúrák "terményeit". Például a rómaiak is így hoztak létre egy virágzó kultúrát, hogy befogadták a többi népek ünnepeit, szokásait, találmányait,stb.Ha ezt nem tették volna meg,akkor sokkal korábban megszűnt volna a Római Birodalom.

2012. okt. 9. 15:28
 25/26 anonim válasza:
0%

Mind1 hogy milyen eredetű ,amerika által ismerjük elsősorban magyarországnak ez nem tartozik bele a kultúrájába nem ünnepeljük (tulajdonképpen nincs mit ünnepelni rajta) így szerintem ciki még egy tököt is kifaragni.Amúgy meg teszek én magasról a mostani magyarországra.Mondjuk amerikára is...

A karácsony az mindenhol karácsony jézus születése óta

2012. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
26%

15-s vagyok. Utánanéztem. Ekkora baromságot nem is írhattál volna. Ez hol lenne keresztény ünnep?

Amúgy nem értem, miért nem inkább a farsangot, Luca napját vagy a betlehemezést gyakoroljátok?

Jah, mert az benne van a magyar kultúrkörben, s nem menő.

2012. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!