Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti vesztek drágább ajándékot...

Ti vesztek drágább ajándékot mint amit kaptok?

Figyelt kérdés

Illik egyforma értékben?

Illetve ha valakitől mindig ingyenes dolgot kapnátok/akkor egy idő után ti sem költenétek annyit?


2012. dec. 22. 16:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó:).

Hasonló itt is a dolog amit írtál, csak ezt könnyen meglehet oldani azzal, hogy legközelebb már én is olcsóbbat, de azt mondta jobban örülne a készített ajándéknak, így készítettem egy rajzot, és mellé meg beleteszem egy keretbe. Így a keretet majd bármikor feltudja használni, a kép pedig saját készítésű.

2012. dec. 23. 12:21
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem idén tűnt fel,hogy pl baráti körben én kapok valami 300 ft-s dolgot meg egy csokit. Én meg veszek valami többezer Ft-s izét,szaloncukrot meg olyan izlésesen... Mostmár tudom,hogy jövőre nem kell túlzásokba esni.

De amúgy mamám volt ilyen,hogy mindig olyan ajándékokat adott nekünk,amiket előfizetéshez ingyen hozzáadtak. Hálistennek mostmár befejeztünk a közös karácsonyozást

2012. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nekem is csak most tűnt fel, hogy én mindig képes vagy 2.500 3.00-ig elmenni, és ha nekem jön a születésnapom kapok egy olcsóbb táblacsokit->érsd: Nem milkát,bocit,tibit hasonlót, hanem amiket lehet már kapni 150-200-ft-ért is, meg egy saját készítésű posztert pl.

Ez magában nem zavaró, sőőt ha olyanról kapsz akit szeretsz, pl: szerelmedről, egy rajzot,festményt, ez rettentően jól esik, és felejthetetlen, csak utána akkor valahogy nem reális,hogy te pedig kötesz egy 3.00-ft-os plüssre pl, plusz kap még egy sajátkészítésű posztert nyomtatott képekből Ő is. Te pedig születésnapodra csak posztert kaptál.Most gondoltam rá, hogy vissza kell vennem a kötekezésből, a pénz nálunk sem terem fán. Nem zsugoriságból,egyszerűen csak azért, mert nekem sem illik valakit ilyennel kellemetlen helyzetbe hoznom, hogy majd azon rágja a körmét, hogy nem tudja viszonozni, meg nem is kötelező nekem sem.

Mert pl: Barátnőm szokott kapni költőpénzt nap mint nap 200-300-ft, és ha akarná pl: születésnapomra rakogathatna el belőle 100forintot mindennap pl 1 hónapon keresztül,és akkor az már 3.000forint 1 hónapban, és mellé Ő is tudna nekem, úgy ahogy én tettem előrébb. De neki ez nem jut eszébe sosem, így én sem tartom fontosnak. De csak most esett le,hogy egyedül én dobálom a pénzt: D

2012. dec. 23. 20:50
 14/16 A kérdező kommentje:
3.000-ft plüssre, bocsi elírtam
2012. dec. 23. 20:51
 15/16 anonim ***** válasza:
ja... csak az én barátnőimnek a pénztárcájukban az 5000sek virítanak. Az enyém meg hét végére kong az ürességtől
2012. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nekem is valahogy: D
2012. dec. 24. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!