Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes megoldás?...

Mi lenne a helyes megoldás? Szalagavató tánc és lehetetlen, erőszakos osztálytárs (nő).

Figyelt kérdés

Szalagavató táncunk lesz hamarosan.

Az osztálytársam (lány) nekem esett,hogy őt egyszer sem emelik fel engem meg kétszer is.Az előttem lévő sorban áll és kijelentette,hogy hátra fog jönni az emelésnél,amit én is szeretnék megcsinálni a végén.

Folyton azt magyarázza,hogy az csak engem minősít,ha nem engedek neki! Nem hogy megkért volna normálisan (hogy légyszíves...),hanem hogy ők oda fog állni...

Eddig is minden úgy volt,ahogy ő akarta,nekem a se a ruha,se a táncpartner,se a "tánchely" (leghátsó sor) nem az,amit szerettem volna,de szerinte mégis én vagyok az igazságtalan paraszt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen lehetetelenül erőszakos lánnyal? Vagy igaza van?



2013. febr. 9. 14:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Rámírt Facebookon tegnap hogy kötekedhessen (de persze még ő a jófej hogy írni mer),hogy kinyögje,hogy megegyeztek a hátam mögött,hogy akinek az emelése jobb az lesz...persze lépéselőnyben van,mert vékonyabb és a partnere magasabb...erről ennyit.Majd folyton rohangál a két betanító után meg könyörög neki.

Most őszintén,ez normális? Hogy lehet valaki ennyire önző idióta? Tegnap mondtam neki facebookon hogy én miért szeretném...normálisan.Erre azt válaszolta,hogy ez 'őtet" cseppen sem érdekli...hát akkor rohadjon meg és az életében ne legyen nagyobb öröme,minthogy elvette a kedvemet az egésztől.

A köztes megoldással meg nem tud mit kezdeni,mert nem ő dönti el...ja persze,csak már mindkettő fejét teledumálta,hogy neki kedvezzenek...:(

2013. febr. 9. 17:54
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor most duzzogás helyett hívd fel a táncpartnered és holnap gyakoroljatok sokat! :)

Ha pedig mégis ő fog emelni, akkor büszkén, emelt fővel viseld, ne duzzogj ne sírj ne kiabálj előtte, hogy ne lássa, hogy ez fáj neked. De a táncból semmiképp ne lépj ki, ne add meg neki ezt az örömöt!

2013. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Sajnos nem tudunk vele gyakorolni,mert csak a suliban szoktunk.Tényleg nem tudom mi tévő legyek,nem akarok nevetségessé sem válni,de valahogy érzem,hogy ebből megint csak ő kerül ki győztesen.

Az egyetlen reményem már csak a "normális" lány,akit tisztelek azért,amit értünk tesz és betanítja ezt a sz*rt,pedig semmit nem kap érte.Ő elég intelligens (hacsak nem csalódtam benne óriásit) ahhoz,hogy felfogja a dolgot és hogy ez nekem is ugyanolyan fontos mint ennek a .... na mindegy "lánynak".

De tényleg meg tudnám tépni a haját,pedig nem vagyok agresszív sőt csendes de ezt nem fogom annyiban hagyni!

Ha kell,akkor irány az osztályfőnök (pedig árulkodós sem vagyok)!Vélemény?

2013. febr. 9. 18:04
 14/18 A kérdező kommentje:
szégyen nem szégyen ennyi barommal (kivétel normális lány) egyedül kevés lennék,hogy elbánjak...MOST NEM FOGOM HAGYNI MAGAM HISZEN MINDIG AZT TETTEM! Eddig...
2013. febr. 9. 18:06
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem tudtok gyakorolni,mert csak a suliban szoktatok-értem,de ez most fontos, így szokjatok otthon is!!!Tessék holnap gyakorolni. :)

Az jutott még eszembe, hogy és a többiek az osztályban mit mondanak,nem együtt döntitek el, hogy mi hogy legyen,csak ez az egy csaj egyedül?

2013. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De tényleg azt miért nem lehet hogy akkor mindkettőtöket emeljenek?
2013. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Két csaj dönti el...a két betanító,az erőszakossal meg velem.A fiúk ki akarnak maradni ebből...

Hogy mindkettőnket emeljék,hát azt nem tudom,az lenne a legjobb...dehát ha minden szentnek maga felé hajlik a keze,akkor?

2013. febr. 9. 18:15
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy eddig mindenben engedtél, és most ebben hirtelen nem. Jó nyilván anyukája is mindenben engedett neki az elmúlt 18 évben, ezért nem képes kezelni a frusztrációt, de ez más tészta. Ha megengedi magának, hogy így beszéljen veled, akkor vele nyilvn komoly baj van, de valószínűleg te sem voltál elég hatáozott eddig. Higgadtan de nagyon hatázottan mondd el neki, hogy eddig mindenben engedtél, de nem hagyod, hogy teljesen tönkre tegye a szalagavatódat. De ha akar nyugodtan csináljon bolondot magából. Szerintem meglepőde.


Nem is értem, 4 évig hogy tudtatok elviselni egy ilyen hisztérikát. Nem közösítették ki?

2013. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!