Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ez miért van? Miért nincs az...

Ez miért van? Miért nincs az embereken kokárda?

Figyelt kérdés
Ma kimentem az utcára, és a látottak közül (kb. 100 ember) 8-on volt kokárda. Ezek az emberek ennyire leszarják az ünnepet, és azokat akik feláldozták magukat értük? Vagy ezt is a Kádár-rendszer tette? Mert ugye ha vki szereti a hazáját és vállalja is ezt (esetleg még eg kicsit revizionista is), akkor ugye már rögtön NÁCI. De most már az is náci, aki kokárdát visel egy nemzeti ünnepen?! Vagy csak nem fér be az USA imádás keretei közé?! Most má október 23-án is a ruszkikat fogjuk éltetni?!

2013. márc. 15. 15:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kárpitos.
2013. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Riszpekt, hogy ünnepnapon is dolgozol 10-12 órát.


Azért a többség nem így tesz.

2013. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
mert jobban érdekel az a sok hóban rekedt ember mint a kokárda..
2013. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
mert nem hagyománybol és tiszteletböl kell tenni valamit hanem szivböl. én gyerekként is utáltam az ilyeneket és most is. nem érdekel az egész. nem magyar vagyok, hanem EMBER...és ha más országban kapnék egy zsiros állást tuti nem maradnék itt csak mert hazaszeretönek kell lennem.élni akarok nem ,nem elveknek élni és vegetálni....
2013. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem hordom mert ez az ünnep már nem erről szól. Minden ünnepből a pártok magyarsági kérdést csinálnak. Én teljesen leszarom mit gondolnak az olyan emberek akik beveszik egyik, másik párt marhaságait.

Persze egyrészt érthető is az emberek reakciója ezekre a dolgokra, mert az országunknak se jelene, se jövője nem nagyon van, lesz. A múltat meg bármikor kedvünk szerint lehet értelmezni, épp ahogy a párt fütyül.



amúgy meg dögöljön meg az összes kokárda árus akik olyanokat adnak el, hogy még fel se tűztem, de már rojtosodik és majd szétesik.

2013. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%

15. vagyok még egy valami, ez kb ugynaaz mint lenézni azt aki nem jár temnplomba.a templom emberi épitmény amire ráaggatják az isten háza nevet és az nem hivö aki nem jár oda.

holott otthon is lehet hinni söt még jobban is mint egy hazug álszent épitményben.

2013. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
bocs 14. elirtam
2013. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert én nem attól vagyok magyar, hogy kokárdát tűzök magamra. Én azóta hagytam el, amióta volt az a cirkusz évekkel ezelőtt, hogy hordd a választásokig. Onnantól kezdve ezt csak politikai cirkusznak tartom és megfosztottak attól, hogy szívesen kitűzze magára az ember.
2013. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az Áder sem viseli és még hazudik is, hogy elvesztette...
2013. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kabátot én sem szívesen szúrnám át.
2013. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!