Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire honosodott meg a halloween?

Figyelt kérdés

#Magyarország #ünnep #Halloween #kelta #kelta ünnep #honosodás
2013. aug. 3. 18:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de azt igen, hogy rendszerváltás idején nem volt.
2013. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Csaknem annyira meghonosodott, mint az infláció.
2013. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Csak a hülyegyerekek körében.
2013. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
Szerencsére semennyire.
2013. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
40%

Semennyire. Csak az idióta, nagyobb országokat utánzók/követők, csinálják.


Amerikai hagyomán, na ne má, hogy itt is legyen. Szégyen...

2013. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

Igen, a hülyegyerekek körében, ahogy az egyik válaszoló mondta! Karácsonykor minden 10.-dik magyar gyerek kandallót akar, hogy azon keresztül jöjjön a Télapó, mint Amerikában. Nem tudom, hogy ez a felmérés igaz-e, csak hallottam. Nagyon eltűnőfélben vannak a szép hagyományaink. Átvették a Halloweent, de nem tudom, hányan ünneplik ezt minálunk. Remélem, hogy a jövőben nem fognak majd minden ajtónál becsöngetni és cukorkákat kéregetni, mert az elég ciki. >.<

Emlékszem, olvastam az újságban a magyarok véleményéről erről az "ünnepről" (ha annak lehet nevezni). Sokaknak nem tetszett.

2013. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Kezd terjedni.

Leginkább a tökfaragás része, meg vannak, akik tartanak Halloween-kor is beöltözős bulikat.


Én csak faragni szoktam, beöltözni nem, viszont szerintem jópofa dolog, és nem árt senkinek.

Én a Valentin napot inkább rühellem, de nem zavar attól még, hogy van, aki szívesen ünnepli. Szerintem nem baj az, hogy minél több esemény van, ami kiszakít a szürke hétköznapokból, és lehet rá készülni, "izgulni", ünnepelni, mulatni.

2013. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos nem nagyon. Pedig szerintem tök jó
2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
61%
Hát már nem azért, de szerintem egy kis tökfaragás, díszek az ablakba, Halloweenkor, ilyen apróbb dolgok utánzása nem ártana meg. Úgyis eléggé uncsi nemzet vagyunk.
2013. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Mi ünnepeljük itthon. Faragunk tököt és sok kis töklámpánk van, amivel kidekoráljuk a házat. Szerintem tök jó ! :D
2013. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!