Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Anyukámnak nemsokára lesz az...

Anyukámnak nemsokára lesz az esküvője. És szeretnék neki énekelni az esküvőn. (Biztos sírna és meghatódna) csak nemtudom mit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Gyakoroltam karaokén a Titanic zenéjét ami jól ment csak a legeslegvégén lévő magas hangok nem mennemók annyira :c Még néztem Adele-tól a Rolling in the deep-et ami jól ment de nem tudom anyukám melyiknek örülne. Mindenképp meglepetésnek szánom ezért nem kérem ki a véleményét. Szerinteke esküvőre milyen szép, és viszonylag könnyű dalt lehet elénekelni?

2013. okt. 27. 21:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
sajnos nem tudok megfelelő dalt mondani, mert nem igazán az én műfajom ez...de egy lassú számtól biztosan meghatódna, főleg hogy a gyereke énekli:) szép ötlet, a titanic szerintem már kicsit elcsépelt és én pl nem énekelném ezt esküvőre...de sok sikert, biztosan tetszeni fog neki :)
2013. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sem a titanic sem a Rolling in the deep nem igazán való esküvőre.


Bár én mielőtt énekelnék tömeg előtt és esküvőn, kikérném vadidegenek véleményét akik nem ismernek téged, így elfogulatlanul mondanak véleményt (barátok, ismerősök sokszor nem merik megmondani az embernek az igazat mert nem akarják megbántani)

Ha mindenáron énekelni akarsz akkor énekeld

- Szécsi Pál: Két összeillő ember

- Szűcs Judit- Mond, mit tegyek hogy érezd

- Republic- szeretni valakit valamiért


Jó tanács:

Énekelj pár dalt, és tedd fel ide vagy a youtube-ra hogy mások is alkossanak véleményt.. Így valódi képet kapsz hogy szép hangod van vagy nincs.


Csak azért tanácsolom, mert pár hete voltam lagziban ahol szintén a menyasszony 16 éves lánya énekelt, de olyan rém hamisan, igazán cikis volt. Hallottam, hogy meg is kérdezték az anyját, hogy miért engedte ezt meg, mert borzalmas volt..Pironkodva felelte, nem tudott róla, ha tudta volna a lánya szándékát lebeszélte volna..A lány meg talán botfülű, de azt hiszi csodás hangja van...

2013. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) De mindenféle képpen angol számot szeretnék mivel nem magyar férfihoz megy hozzá (tunéziai) igy angolul komunikálnak :D Tesóm és barátnőm véleményét kikérem biztos mivel ők nem hazudtak nekem... de angol számot nem tudtok? lehet kissé pörgős is
2013. okt. 27. 21:58
 4/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszii de már megvan. Azt fogom amit a "közös számuknak" neveznek xD tiszta hülye vagyok hogy is nem jutott eszembe. Amúgy ha valakt érdekel itt van http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q
2013. okt. 27. 22:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a vőlegény csak angolul tud, akkor különösen fontos hogy az angol dal amit elénekelnél a szerelemről szóljon és ne arról hogy a két ember messze van egymástól,ne a szakítás utáni fájdalomról szóljon.

A 3 Doors Down: Here without you dal, pedig pont erről szól.

Inkább keress olyan dalt ami tényleg a szerelemről szól, és nem a szerelem utáni bánatról. Esküvőre megy, így fontos hogy mi a dal szövege..

2013. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Glenn Medeiros:Nothing gonna change my love for you

Talán van a youtuben magyar felirattal is.

2013. okt. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van neki magyar változata /Krisz Rudi:Keresem a szót/,de az nekem annyira nem jött be.

Viszont az eredetit nagyon szeretem!:)

2013. okt. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Meghallgattam és nagyon szép szerintem garantált lesz a sírás úgyhogy óvatosan.. :)
2013. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Tényleg nagyon aranyosak vagytok :)
2013. okt. 28. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!