Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen színű ruhát illik és...

Milyen színű ruhát illik és nem illik felvenni esküvőre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 12:07
 1/7 anonim válasza:
98%
Fehéret és pirosat nem illik (a fehér ugyebár esküvői ruha, a piros a menyecskeruha lehet). Szerintem, ezeken kívül bármit lehet viselni.
2014. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehér, piros es fekete. A fehér a menyasszonyi ruha, a piros a menyecskeruha, a fekete pedig a gyász miatt. Ha a menyasszony mas szint visel, akkor lehet fehéret. A "szabály" az, hogy a menyasszonynal megegyező színben senki ne legyen.
2014. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Margit84 válasza:
Engem kirázott a hideg tőle, hogy az esküvőmön valaki totál fehérben jött.... azonkívül a többi szerintem már elmegy.
2014. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én pirosra gondoltam, de most hogy írták, hogy azt sem illik felvenni, így valami más színűt kell majd kitalálnom.
2014. jan. 25. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha vagytok olyan viszonyban, megkerdezheted a menyasszonyt. Ha nem lesz menyecskeruhaja, vagy nem piros lesz, akkor simán fel lehet venni,
2014. jan. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hagyomány szerint fehéret, feketét és pirosat nem illik viselni. Bár a hagyomány erről nem szól, a piros elég élénk, feltűnő szín. Tehát, aki egy piros ruhát választ bármilyen alkalomra, az valamilyen szinten a középpontba fog kerülni. Az esküvőn pedig - még ha a menyecskeruha más színű is lesz - a mennyaszony (és a vőlegény) a főszereplő. Szóval én a pirosat nem ajánlom akkor sem, ha a mennyaszonynak nem piros színű lesz a menyecske ruhája.
2014. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Illik: barna,sárga,krémszínű (természetesen nem csak ezek)

Nem illik: fekete,fehér,piros, és szerintem zöld sem.

De ez a korodtól is függ :)

Ha gyermekedre szeretnél ruhát, szerintem akkor mindegy.

Ha fiatal,15-25 év között vagy szerintem akkor amiket leírtam az "Illik"-hez.

Ha 40-50 körüli vagy,vagy idősebb, szerintem akkor valami narancssárgás árnyalatúúú! :))

Remélem tudtam segíteni!

2014. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!