Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért utálják az apákat és...

Miért utálják az apákat és férfiakat?

Figyelt kérdés

Van nőnap, Anyák napja, gyereknap, lányok napja.


Viszont apák napja és férfiak napja nincs.


Szerintem a nők és férfiak egyenlőek. Csak a nők úgy vannak a férfiakkal, hogy a férfiak a kocsmában tartják a napjukat. Vagyis le vannak nézve a férfiak.



2014. márc. 8. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a férfiak egy része azért jár kocsmába, mert érzik, hogy el vannak nyomva, szerintem. A férfiakra nem gondolnak.
2014. márc. 8. 19:46
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak nem szülnek.
2014. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban van apák napja.
2014. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Van férfinap is van :) [link]
2014. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Van férfinap is. Szám szerint 364. Akkor?
2014. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Van apak napja, junius kozepen, mi azt is ugyanugy tartjuk, mint az anyak napjat.
2014. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oroszoknál van férfinap. Ugyanúgy telik, mint a nőnap, csak nem a nők egészségére isznak aznap, hanem a sajátjukéra.
2014. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
42%
Patriarchális rendszerben élünk, az év tényleges 364 napja férfinap. Ez a kérdés nagyjából a "Miért nincsen hetero pride/felvonulás?" szintet üti meg.
2014. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem tudom hivatalosan van-e itt nálunk apák napja, de mi tartottunk akkor is. A férfiak nagy része nem igényli ezeket a baromságokat, mint valentin nap, nőnap.


Lányból vagyok, de a véleményem az, hogy minden hasonló ünnepet azért találtak ki, hogy a virágosnál költsék az emberek a pénzüket, vagy bonbont vegyenek. Az anyák napját még elismerem, oké, akinek van anyja, legyen hálás érte, de ne csak egy napon. Vonatkozik ez a szülinapra, gyereknapra, karácsonyra meg minden másra.

Egyedül vagyok azzal ha néha ajándékot adok a szerettemnek, mert olyanom van?

2014. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem utálják őket, de mivel évezredekig a nők elnyomásban éltek, és most sincs teljes egyenrangúság, ezért létrehozták ezeket az ünnepeket :)
2014. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!