Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálják a tanárok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a tanárok ha jól érezzük magunkat?

Figyelt kérdés
A farsangi bulin kicsit közel kerültünk egymáshoz egy 13 éves lánnyal. Erre az osztályfőnöke aki az angoltanárom legközelebbi órán mindenkitől tök átlagos dolgokat kérdezett, tőlem meg azt hogy hogy gondolom én hogy csókolózom egy fiatalabb lánnyal és hogy ez bizony milyen csúnya dolog, meg hogy általános iskolából ezért ki is rakhatnának. Utána szólt az osztályfőnökömnek és délután a csaj, a két osztályfőnök meg én "beszélgettünk kicsit. (nagyrészt k beszéltek mi meg hallgattuk) Miért hiszik azt hogy mindenbe beleszólhatnak?

2014. márc. 7. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert 13 évesen még ha ezt is csinálja valaki a mai világban (-.-), nem a sulibulin kéne reklámozni. Jogos a leb aszás :)
2014. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem reklámoztuk, egy tök félreeső sötét folyosón voltunk. JA és kifelejtettem hogy 14/F
2014. márc. 7. 14:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy valamelyik tanár nyilván arra járt, mi meg nem vettük észre.
2014. márc. 7. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Magánéletet nem az iskolában kell élni.
2014. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
El tudjuk képzelni, milyen volt az a csókolózás... Ott a sötét folyóson, egymásnak nyomódva... Ez a jó ízlés határán túl van. Csókolózzatok otthon, ne az iskolában!
2014. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyikünk se úgy tervezte. De ha már így alakult, nem értem miért kell belőle ekkora ügyet csinálni.
2014. márc. 7. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert legközelebb tapizni és vetkőztetni fogjátok egymást a folyosón, csak mert "úgy alakult". Az ilyesmi nem iskolába való, és ezt nem irigy öregemberként mondom, hanem boldog párkapcsolatban élő 19 éves lányként. 13 éves kislányoknak meg amúgy sem kéne "kavargatni".
2014. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Te nem kavargattál 13 évesen, utolsó? És hidd el, addig nem mennénk el.
2014. márc. 7. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem kavargattam 13 évesen, bármennyire is elvárás ez ma... én 13 évesen még játékokkal és a tanulással foglalkoztam... Ha történt is volna bármi akkortájt, biztos nem csak úgy random csókolóztam volna valakivel a folyosón, hanem valószínűleg jártunk volna... De gratulálok nektek! PErsze, nem mentek el odáig... naná.. :)
2014. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem? A legbátrabbak se mennének el addig.
2014. márc. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!