Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért utálják a gyáva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért utálják a gyáva, önmagát megvédeni képtelen férfiakat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők szeretik ha egy férfi férfi és magabiztos, határozott.
2009. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a genetika. A önmagát képtelen megvédeni, akkor valószínűleg a nőt és az utódait sem. A gyengéket nem szeretik. Ez van.
2009. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem feltétlenül utálják.

Elvárom, hogy a párom támogatni tudjon, és legyen benne egy kis tartás és bátorság, amikor én elgyengülök, de igazából szeretem, ha anyáskodhatok fölötte. Persze ezt értsd jól, nem a szó szoros értelmében... :D

2009. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk kifejezetten szeretem, ha uralkodhatok egy srácon:D Bár vannak helyzetek, amikor elvárnám, hogy legyen benne tartás..legyen talpra esett..és képes legyen felismerni a hibáit, de ne úgy, hogy jön a :jajj én olyan szerencsétlen vagyok szövegével..hanem tényleg mondja el, hogy jó..akkor én ezt rontottam el, te meg azt. Az önsajnálkozó srácokat úgy nem bírom. Legyen már férfias, ha egyszer férfi..

16/L

2009. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól férfi egy férfi, ha megvan benne az az ösztön, hogy megvéd. Ez mindig is így volt. Az őskortól kezdve. Úgy látszik, elkezdődött ennek a 'fajnak' a 'kipusztulása'.
2009. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert a nők egy férfira végynak legbelül, aki őket védi, és biztonságot adf. namármost egy ilyen pasi nemtúl meggyőző, és a nőknek nem arra van szükségük h oltalmazzák a pasijukat, mint a kisfiúkat.
2009. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy férfinak az a dolga, hogy megvédje a nőt, és a nő biztonságba érezze magát melette. Ki akar egy gyáva nyuszival lenni?
2009. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen lányoknak én kimetszeném a csiklóját.
2009. júl. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!