Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit csinálnálhatnánk a barátai...

Mit csinálnálhatnánk a barátaimmal hallowenkor?

Figyelt kérdés
13-14 évesek vagyunk, és elszeretnénk menmi valahova hallowenkor. Budapesten elunk. Esetleg, hogy ha olyan az se gaz ha valamelyikunk anyukaja/apukaja velunk. Ajanlanatok valamit, hogy hova mehetnenk el?:)

2014. okt. 2. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Bábszínházba.
2014. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
szívjatok be!
2014. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Viccesek vagytok, de komolyan.Szerinten ennyi idõsen már nem vagyunk annyira kicsik, és normális ha "szorakozni" akarunk a korosztalyunknak megfeleloen.
2014. okt. 2. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Tudod, miről szó la Halloween?
2014. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Termeszetesen, tudom :) de koszonom, ha valaki valaszol ra, hogy mit csinalhatnank a baratnoimmel, eddig meg sosem "unnepeltunk" ilyenkor.
2014. okt. 2. 20:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Suliban nem rendeznek ilyenkor "bált"? Oda mehetnétek. Vagy az osztállyal közösen csináljatok ilyet, persze kérjétek ki az ofő meg az igazgató engedélyét. Esetleg otthon valamelyikőtöknél zártkörű buli?
2014. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%

[link]

Mi közöd ehhez? Jóérzésű magyar ember november 2-án emlékezik kedves halottaira.és nem csinál viccet belőle.nem kell minden idióta szokást átvenni.

2014. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére, még nem nem halt meg olyan hozzátartozóm akit ismertem :)

De köszönöm a válaszokat,szerintem az osztállyal kitalálunk valamit vagy csak horror filmeket nézünk :D :)

2014. okt. 3. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne törődj a korlátoltakkal :)

Nézd csak, ha mindenképp ki akartok mozdulni, ezt ajánlom:

[link]


De tarhattok otthon is házibulit, dekorálhattok, tököt faraghattok, horror filmet nézhettek, Cluedo-zhattok, jósolhattok cigánykártyával, magyar kártyával is lehet akár, almahalászat, alkalomhoz illő alakú süti sütése stb. plusz sok édesség :D

2014. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet !:)
2014. okt. 3. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!