Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Egy esküvőn az emberek miket...

Samanta :) kérdése:

Egy esküvőn az emberek miket szoktak táncolni?

Figyelt kérdés

Mert most megyek először életemben esküvőre, és itthon meg szeretném tanulni addig a táncokat amik lehetnek hogy ne égjek be majd

12/L



2015. jún. 29. 12:00
 1/9 anonim válasza:

Hát a menyasszony táncnál a keringőt ajánlom,de persze mással is lehet keringőzni ha éppen egy lassabb zene megy.

Amúgy meg,csak így össze-vissza szoktak táncolni,ugrálni.

És szerintem egy esküvőn nem annyira nézik hogy te tudsz-e táncolni,hiszen a hangulat a lényeg,meg majd az ifjú pár elvonja a figyelmet.:)

2015. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyn esküvő. Általában keringő, tangó, csárdás szokott lenni. De 12 évesen nem biztos, hogy kell táncolnod.
2015. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a "modern" tánc szokott menni.


Vagy az egyet jobbra-egyet balra...


Lesd el a többiekről! ;)

2015. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
keringő, tangó... 3 éve voltam esküvőn akkor mindenki ezt nyomta:D
2015. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2015. jún. 29. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából csak "lötyögés" az egész, ilyen egyet ide-egyet oda féle. Ne úgy képzeld el, mint egy társastánc vizsgaestet :)

Amúgy neten találsz egy csomó videót esküvőkről, ott is "ellenőrizheted", hogy nem kell komoly tánctudás egy lagzihoz ;)

2015. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shai-Hulud ***** válasza:

...meg egyébként is, ez a táncos által elfogyasztott alkohol mennyiségétől erősen függ. :-)

12 évesen mondjuk még nem muszáj alkoholizálni. Később se lenne muszáj, de megtiltani sem lehet. :)

2015. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. jún. 30. 13:45
 9/9 hóbemberrépaorral válasza:
Ne aggódj! Én is ettől féltem, ha nagyon nem tudsz valamit csak lépegess ide oda. Nálunk mentek ilyen mulatós számok is ahhoz meg abszolút nem kell tánctudás.:) Szerintem 12 évesen nem fogják tőled elvárni hogy szalszázz vagy tangózz:)
2015. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!