Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mennyire szólhatnak bele a...

Mennyire szólhatnak bele a lagziba? (BŐvebben lent)

Figyelt kérdés

Idén tervezzük a lagzit, par honapja együtt élünk és együtt gyűjtünk rá. Anyósomek azt mondtak amennyi hiányzik azt pótoljak, emelett a húst is ők adjak (nagyobb részét). Mindenbe beleszólnak, hol kell öltönyt venni, a diszítést ők akarják teljes mértékben, a menüt is ők változtatták meg. A ruhámat hamarosan le kell foglalni, de szerintük nem kell a legdragabb (mifelènk 80tól indul a kölcsonzés). Anyósom,anyukám ès én így együtt megyünk próbálni, foglalni, ha nem azt választom ami neki tetszik majd megsértődik, mert ő látta hogy az 50.000ftos is jó lenne...persze az 160cm nagysagu lanyokra való, èn 180 vagyok és nem mindet tudjak alakitani.

Persze azért örülök hogy segítenek. Szerintetek mennyire hagyjuk, hogy beleszóljanak??



2016. márc. 30. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
El kell szomorítsalak, d a beleszólásotok nem tőletek függ. És ez az irányítás indig jelen lesz. Hacsak le nem állítjátok. Az pedig sértődést, veszekedést fog eredményezni.
2016. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem az ő esküvőjük, hanem a tietek. A pénzük nem jogosítja fel őket semmire. Ha mégis így gondolják, akkor köszönettel visszaadnám nekik, így nem érzik feljogosítva magukat (talán)...
2016. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, ha szèpen mondjuk akkor is megsertődik, de mivel ők nem sokat pótolnak így úgy gondoljuk nem nekik kell megszervezni, de ha ezt közölnénk nem lenne jó vege :) Én 22L párom 23F
2016. márc. 30. 12:33
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Koszonom valaszod. Sajnos muszály hogy közösen csinaljuk a lagzit. Kb 50.000ftra lesz majd szükségünk, persze azt nem számoltuk hogy a menyasszony tánc után annyi sem kéne (120fős lesz). Így gondoljuk az az 50.000 csak osszejon :) Fele-fele tehát 60-60embert gondoltunk hívni egyik és másik csaladból...ok mar 89nál járnak!!
2016. márc. 30. 12:42
 5/19 anonim ***** válasza:

Egy 120 fos lakodalom 50e-bol? Nem irtal el valamit? Nem lehet, hogy valahol valami nagyon, de nagyon felrecsuszott? Ennyibol egy ures pajtat nem lehet kiberelni, nemhogy etelt-italt hozatni a vendegeknek.


Amugy meg amig anyu-apu szervezi az eskuvot meg a menut, ruhat, es nektek csak a bologatas jut, az egy into jel, hogy nem alltok ti keszen semmifele hazassagra, kozos haztartasra, semmire sem. Amig ebben (sem) tudtok onalloan donteni, mas penzebol kell lagzit csapni, addig bizony ugyesen hagyjatok az egeszet pihenni...

2016. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Te értettél félre valamit!! 50.000ft fog hiányozni esetleg. Kb 700.000 lesz a lagzi! Légy nyugodt, tökéletesen tudjuk vezetni a háztartást ès nem emlékszem, hogy azt kérdeztem volna, hogy szerinted késten állunk e a házasságra, ha nem tudsz rendesen válaszolni, ne írj! Többieknek nagyon köszönöm!! :)
2016. márc. 30. 16:23
 7/19 A kérdező kommentje:
Eszünkbe sem lett volna, hogy más pénzéből csapjunk lqgzit,hidd el eléggé spórolni kell és meg kell húzni, hogy 135.000ftból (közmunkán dolgozunk,párom mv, én admin.)fizessük a rezsit ami 60.000 és tegyünk le 50.000ftot minimum, ezek után nekem ne magyarázd meg hogy kell jól vezetni egy haztartást!! Hozzá teszem nem éhezünk, mindig van kaja, bármit megtudok csinálni!! Csak spórolni kell, kicsit nagyon, de megéri.
2016. márc. 30. 16:37
 8/19 anonim ***** válasza:
Ugy csináljátok ahogy jó nektek , de én ennyi fizetésre nem csinálnék lakodalmat. Persze az lehet hogy vissza jön a befektetés, de mi van ha nem?
2016. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyáltakán nem gond, ha nem jön össze annyi, utána mar nyugodtan megtudunk élni a fizetésünkből, hisz nem kell 50.000ftot letenni, úgy azert jóval könnyebb,persze lagzi után is teszünk pénzt le de nem 50.000ftot. :) koszi hogy irtal.
2016. márc. 30. 17:51
 10/19 anonim ***** válasza:

Kozmunkas fizetesbol 700e forintos lagzi? Aaaazt nevezem am! Miattatok erdemes fenntartani a rendszert, ennel jobb helye nem is lehetne annak a penznek, mint az ehenkorasz pereputtyotok hasaban meg a ciganyzenesz vonojara tuzve, hejjehujja, mulatunk!!! Aztan honap vegen meg jon a segilyke, meg a szociapolitika, ez aztan az elet!


Es ba**ki, nektek szavazati jogotok van ebben az orszagban....

2016. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!