Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki nem szereti a karácsonyt? 16/f

Figyelt kérdés

2016. dec. 23. 16:35
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Ebenezer Srooge :D
2016. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 EgriPeet válasza:
Na,mivan gyerekek? Nem hozta a Jézuska az ájfont? Durcáztok?
2016. dec. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Nekem a húsvétból is elegem van. Idejétmúlt. A karácsony oké lenne, ha nem lenne kiforgatva. De így abból is elegem van már november elején...
2016. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Én is így voltam vele,azóta szerettem meg,mióta van gyerekem.
2016. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Többszáz km-re a gyerekeinktől nem sok örömet lelünk benne.
2016. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
azért zartunk itt mert mindenki csak sírni meg panszkodni tud. De azt folyamatosan. Biztos van olyan akinek tényleg rossz a karácsony azt sajnálom. De ő nem fog itt panaszkodni az biztos. A többi meg jó volna ha kihúzná a fejét a se..g.ből és körülnézne egy kicsit. A s...t 90 százalékban magadnak csinálod, vagy egyszerűen sorsüldözüttnek titulálod magad. Pedig csak ez az élet. Megoldandó problémák sora. Mindig is ilyen volt. Nem a filing múlt el,- mert az ugyan olyan - csak felnőttetek ennyi.
2016. dec. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Ez "mostani" Karácsony a vásárlásról és a zabálásról szól 99%-ban. Az 1% a Szeretet jegyében zajlik. Úgyhogy: NEM Szeretem!
2016. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Mi az hogy nem a szeretetről szól. Az baszna be ha egész évben csak ez a nap szólna a szereterről. Egész évben szereted akit szeretsz. Akit meg nem az úgy marad egész évben és karácsonykor is. Így van rendjén. Ne álszenteskedjetek bárgyú mosollyal. Az csak plussz hogy összejöttök-vagy nem- és adtok kaptok "zabáltok". Mi van veletek "szerencsétlenek". Nektek bármi is lehetne nem lenne jó , mert nem látjátok a légyeget. Ti kötelességnek élitek meg azt, ami egy lehetőség. miattatok tartunk itt károgik.
2016. dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, a számból vetted ki a szót, csak nem akartam így megfogalmazni, legalább megtetted helyettem!
2016. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó, a számból vetted ki a szót"


Ne hagyd, hogy bárki a szádban turkáljon. Nem egészséges!

2016. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!