Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ilyen ruha nyári esküvőre,...

Ilyen ruha nyári esküvőre, lagziba? Illene oda?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Hogy tetszik?


A teteje zárt legyen vagy inkább nyitott?

[link]

(Nem színesben és egy szalaggal a derekán)


Milyen színben lenne a legjobb? (Az esküvőre a ruhám földig érő, bézs színű.)



2017. jún. 2. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, de ezek engem leginkább egy szobalányra emlékeztetnek!
2017. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezek a ruhák az 1910-es évek elején-közepén voltak divatosak.
2017. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tetszenek, ettől függetlenül nem venném fel, és nem csak azért, mert nem stílusom, hanem amit az előzők is írtak, nagyon régies, egyik-másik valóban szobalányosan néz ki. Szerintem egy mai alkalomra ezek egyáltalán nem valók.
2017. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Ezek a ruhák tökéletesek egy partira vagy 40-50-60 évekbeli fesztiválra, de nem esküvőre.

Nekem egyébkét a rózsás tetszik, talán mert hasonló van nekem is, de esküvőre sosem venném fel. Ne hozd magad kínos helyzetbe, otthon még sokat foglalkoznak azzal, hogy ki mit visel.

2017. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58%

én imádom a lolita ruhákat, akik nem értenek a divattrendekhez azokat meg nem kell figyelembe venni, sajnos magyarországon szokás a "nagy nyugatot" majmolni és elfelejtik, hogy a világnak van egy másik fele ahol jelenleg is nagyon megy a lolita stílus, külön magazinok, műsorok, boltok specializálódtak rá.

Ezzel együtt azt írod, hogy az esküvőre földig érő, bézs színű ruhád lesz; ezek szerint te leszel a menyasszony? Ha egyébként is a stílusodba vág, akkor szerintem senki nem fog meglepődni a választásodon(nekem az esküvői ruhám volt ilyen amúgy), ha viszont idegen tőled akkor lehet kapsz pár megjegyzést. Én simán felvenném, de te ismered azt a kört aki látni fogja, de ezzel együtt is azt mondom, hogy simán felvehető. Az a lényeg, hogy elegánsan legyél felöltözve, nem az hogy a szomszédmarinéni mit fog szólni. Ezek elegánsak, a kék mondjuk kicsit diáklányos. Időjárástól függően én inkább nyitott felsőrészt választanék egy nyári esküvőre mert azért megsülni sem szerencsés.

[link]


[link]


[link]


pl ilyesmiket, az utolsóra szerintem már nem igen lehetne senkinek kifogása mert elég disztingvált változat. :)

2017. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Most látom, hogy kísérő leszel. Így mondjuk én nem vennék két külön ruhát hanem választanék egy univerzálisat, de amit írtam azt tartom. Csak a színekre figyelj majd :)
2017. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%

Ne haragudj, de ezek a ruhak nagyon csunyak, mellesleg nagyon regiek es ha ebbol a ruhabol fel vennel egyet biztos nagyon ki nevetnenek.. En szerintem meg a Nagymamam sem vett fel/ vesz fel ilyen ruhat.. En valami szep es egyedi ruhat vennek fel ami minden fele keppen szines.. Pl: Piros, Kek, Pink..

Nekem most augusztusban lessz az eskuvom, de semmi fele keppen nem vennek fel ilyet, sot a hugom lessz a koszoruslany es neki sem engednem meg hogy ilyen fajta szarmazasu ruhat vegyen fel.. 😂😕

2017. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5. válaszoló, a ruhák közül a 2 utolsó tetszett, az első kicsit csicsa. :D

A legutolsó, a fehér a legjobb szerintem.

A varrónő azt mondta, hogy rugalmas szatén anyagot vegyünk, és abból fogja megvarrni.

Nem akarok sok fodrot rá, ne töltse az idejét azzal, jó ez anélkül is. :DD

Világoskékre gondoltam, hiszen az az alapszíne az esküvőnek. Egy szalagot is szeretnék rá, hiszen a masni még a tortán is rajta lesz.

Azt is mondta, hogy kell valami alá, hogy olyan alakja legyen a szoknyarésznek.

Nem értem, hogy miért gondoljátok ilyen csúnyának például a 2. szabását. Az elsőt még megértem, viszont a második egy sima ruha, csak jobban eláll a lábadtól, nem simul rád és nem is egy sima A vonalú szoknya.


Ilyesmi milyen lenne, a fent leírtakkal?

[link]


Egy ilyen felső rész is diáklányos nagyon?

[link]


Utolsó válaszoló: a Lolita divatnál egyedibbet nem-igen találsz Magyarországon, viszont szívesen megnézném, hogy te mire gondolsz! :D

Egyébként gratulálok az esküvődhöz!

2017. jún. 3. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a lolita divat, irigylem a japánokat, hogy ott ennyire elterjedt :D Szerintem a kérdésedben lévő 3. linken lévő ruhák teljesen vállalhatóak itthon is.
2017. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben úgy néznél ki mint valami udvari bohóc.
2021. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!