Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvőre szabad meg nem...

Slash1xhun kérdése:

Esküvőre szabad meg nem hívott partnert vinni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ismerősömnek a héten lesz az esküvője. Én meg vagyok hívva+elvállaltam, hogy videót készítek az egész menetéről. Ültető kártya, no az már nem jutott, de ez nem is akkora probléma. Végül is úgy kerestek meg, hogy videóst keresnének erre a napra, úgy is szakmámba lennék, így elvállaltam. Viszont, így nem tudom, hogy menyasszonyomat elvihetem-e, vagy meg kellene-e kérdeznem, hogy szabad-e? Sajnos, az etikett ezen formájával nem vagyok tisztában. :/

2017. aug. 3. 12:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Végül egyedül jelentem meg, mint videós. Majd a vőlegény, szólt hogy üljek be a baráti társaságunkba, ettem, ittam, videóztam, mulatoztam és négykézláb másztam haza. Emellett a pénzt sem engedték vissza utasítani, többszöri tiltakozásom ellenére sem.
2017. aug. 10. 00:59
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Biztos szèp anyag lesz...
2017. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az ivást csak, a ceremónia és legalább 8 órányi nyersanyag felvétele után kezdtem el. Szóval igen, szép anyag lesz, mivel maga az esküvő is szép volt. :)
2017. aug. 10. 12:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Esküvő szervezéskor adott létszámmal dolgozunk, amit megadnak.

S semmilyen esetbe nem illik csak úgy oda vinni valakit, ha viszel is azt Mindenképpen jelezd.

Ne feledd ez nekik mind költség, főleg ha olyan helyen tartják!

2017. aug. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!