Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogyan húzzam ki magam a...

Hogyan húzzam ki magam a szalagavató alól?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy holnap már elkezdődnek a táncpróbák erre a sz@rságra és nekem csöpp kedvem sincs táncolni. Viszont az egész osztály fel van hypeolva miatta és mindenki nagyon izgatott kivéve én. És úgy volt, hogy nem megyek el a táncpróbára mert úgysincs párom de tegnap megígértem az egyik lánynak aki nagy keservesen hozzámjött, hogy neki sürgősen kell pár. Ma meg elfelejtettem neki mondani, hogy bocsi még sem akarok. holnap meg már ciki lenne lemondani. Meg azt mondja az egész osztály hogy kötelező menni és ha nem megyek kiközösítenek meg megutálnak... Valami nagy ötlet?

2017. szept. 6. 19:46
1 2
 1/19 anonim válasza:
67%
Vegyél részt rajta! Jó buli és szép emlék lesz egy pár év múlva!
2017. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már igent mondtál a lánynak nem hagyhatod csak úgy ott. Vagy szerzel neki egy partnert próba előtt és úgy mondod le, vagy végigcsinálod.
2017. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért jó? Nem érzem különleges eseménynek és taszít a tánc.
2017. szept. 6. 21:09
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is volt, aki nem táncolt, fiú is, lány is; sőt, öcsém meg még el se ment a sajátjára. Nekem meg lány osztálytársam volt pl, aki nem akart végigvonulni a termen sem, osztályfőnök hátra nézett, szólt neki, hogy "na most gyorsan ki tud slisszolni", mert nem oda néz a kamera. Öcsémet meg pl amúgy nem érdekelte a sajátja, gondolom ezt meg is mondta az osztálytársainak; fölöslegesnek tartotta, és full teljesen az egészet kihagyta.
2017. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, nem táncolsz. Én se fogok, főleg ha párom se lesz. Még odébb van de én már most tudom :D
2017. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Elfelejthetnék már ezt a "műsort" a sok felesleges kiadással együtt. Amikor én érettségiztem, nem volt divat. Egy iskolai ünnepségen feltűzték ránk a szalagot, és ennyi volt.
2017. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Meg azt mondja az egész osztály hogy kötelező menni és ha nem megyek kiközösítenek meg megutálnak"


Ez az utolsó közös évetek, szóval ez nem túl nagy fenyegetés.


Ennek ellenére én részt vennék rajta magam miatt. Én azt a hozzáállást pártolom, hogy ha van lehetőségem valamit kipróbálni, akkor kipróbálom, mert egy élménnyel gazdagabb leszek. Ha esetleg amiatt aggódsz, hogy bénázni fogsz, nyugodj meg: fogsz. Ahogy mindenki más is. Ezért vannak a próbák, hogy jól menjen, mire kell.

2017. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Én lány vagyok, abszolút nem volt nagy emlék a szalagavató, felesleges pénzkidobás volt a ruha is, amit varratni kellett, mert kihisztizték. Ha a lánynak megigérted, akkor vagy vállald el vagy pedig szerezz mást a helyedben.
2017. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne kötelező feladatnak fogd fel, hanem egy bulinak. Mi sokat hülyéskedtünk, a tánc igazán senkit sem érdekelt. Gyakoroltunk, aztán megcsináltuk, ahogy sikerült, nem paráztunk rajta.

Szerintem ne szúrj ki a lánnyal, hogy az utolsó pillanatban lemondod.

2017. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Ha nagyon szenvedsz akkor inkább mondd le, mert így semmi értelme nem lesz. Nekem nagyon szép emlék a szalagavatóm, de megértem ha ez téged nem vonz. De annyival szerintem tartozol a lánynak hogy keresel neki egy párt.
2017. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!