Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogyan húzzam ki magam a...

Hogyan húzzam ki magam a szalagavató alól?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy holnap már elkezdődnek a táncpróbák erre a sz@rságra és nekem csöpp kedvem sincs táncolni. Viszont az egész osztály fel van hypeolva miatta és mindenki nagyon izgatott kivéve én. És úgy volt, hogy nem megyek el a táncpróbára mert úgysincs párom de tegnap megígértem az egyik lánynak aki nagy keservesen hozzámjött, hogy neki sürgősen kell pár. Ma meg elfelejtettem neki mondani, hogy bocsi még sem akarok. holnap meg már ciki lenne lemondani. Meg azt mondja az egész osztály hogy kötelező menni és ha nem megyek kiközösítenek meg megutálnak... Valami nagy ötlet?

2017. szept. 6. 19:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem mentem, és nem bántam meg, bár jó régen volt. A kapcsolatot sem tartom a régi osztálytársakkal.
2017. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

Én megmondtam még a tanév kezdetén, hogy nem táncolom el azt a gagyit táncot, amit kiválasztottak , sőt a szalagtűző ünnepség után le is lépek. Így is volt, az ünnepség után el is jöttem. Semmi harag nem volt, sajnálták, hogy leléptem, ennyi. Én nem :)

Nekem esett kicsit rosszul, hogy két táncverzió merült fel: egy vagány, modern és vmi béna, unalmas néptánc. Végül mégiscsak a néptáncra szavaztak többen, pedig annyira nem az illett hozzánk...dök képviselő, illetve elnökként tök sokat megtettem az osztályért az 5 év alatt, úgy éreztem, cserben hagytak, ezért sem maradtam a bálra.


Mond le még most.

2017. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Így hogy igent mondtál a lánynak, már nagyon csúnya dolog lenne lemondani. Vagy keress neki egy új partnert, még a próba előtt.

Egyébként alapvetően megértelek. Lány létemre az égvilágon semmi kedvem ehhez a giccsparádéhoz és műmájerkodáshoz olyan emberekkel, akik egyébként le se sz.rnak és totálisan kiközösítenek. Ja és több tízezret sem óhajtok kifizetni egy szörnyen kényes és kényelmetlen ruhára meg egy vacak kosztümre, amit egyetlen alkalommal vennék fel.

Ja és nem kötelező a szalagavató! Senki sem kényszeríthet rá egy tanítási időn kívüli programra és arra sem, hogy vagyonokat fizess. Ezzel csak ijesztgetni imádnak, de ne vedd be. Nem egy embert ismerek, aki még a bálon sem volt ott. Borítékban megkapta a szalagját a következő ofőórán és kész.

2017. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Itt valakinek félig elolvastam a kommentjét, ha azt mondod, hogy egyébként is tök kedvtelenül csinálnád, akkor azt látnák rajtad, és hazavágnád a bulit, nem lenne olyan jó a tánc, hogyha látnák rajtad, hogy olyan félig-meddig ilyen "csinálod is meg nem is", hogy tök rossz hangulatban rossz kedvvel nem tudnád a maximumot adni, és ilyen kedvtelen "kicsit zombis" üzemmódban hogy nézne az ki, nem lenne szép, nem lenne egy szép emlék/élmény neki se; ha mikor a szemebe nézne tánc közben, olyan közönyt, közömbösséget látna ezzel az egész rendezvénnyel kapcsolatban. Szerintem a csaj is megértő lesz. Csak ne vacillálj sokáig, minél hamarabb mondd meg ; neki se kötelessége táncolni, az a baj, tudom, hogy ő nagyon szeretne biztos veled táncolni, és ha már folynak a próbák... Hát de akkor is meg kell tenned; első sorban önmagadért születtél ebbe a világba, tehát sűrű bocsánatkérések közepette mondd le neki a dolgot. Ő is már téged utolsó pillanatban talált. Erre több gondolkodási idő kell, szerintem ha még nagyon hamar elmondod, akkor még meg fogja érteni. Esetleg rajzolj vagy vegyél neki virágot, hogy lássa, hogy mennyire nagyra értékeled őt, és akkor talán nem lesz olyan nagy a szívfájdalma. De ha nem akarsz menni, akkor ne kényszerítsd rá magad; ha nem érzed, hogy ott van a helyed a táncparketten. Átgondoltad, és nem igazán szeretnéd, az igazán szót nem is feltétlenül kell belemondani, és ne haragudjon, bocsásson meg, hogy lemondod, de ez nagyon nem a te világod rájöttél.
2017. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a szitu.Én is ezen agyalok tegnap óta..csak egy kedves aranyos lányról van szó és nem tudom mit csináljak..
2017. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nagyon sokan vannak ezzel így. Macera a felkészülés, van épp elég dolga az embernek, és sokan nem szeretnek táncolni. (Vagy nem tudnak róla, hogy szeretnek táncolni.) Sok a drámai pillanat, sok keserű könny hullik ebben a pár hónapban. A bál időpontjára valahogy mégis összeáll a műsor, és kisebb- nagyobb bakikkal lemegy a show. Szalagavató után nálunk feltűnően sok lett a friss pár. Nem csak a végzős osztályokban, hanem az egész suliban. Én azt javaslom, hogy menj el a próbára, és táncoltasd meg a lányt. Legalább próbáld ki. Még az is kiderülhet, hogy ügyes táncos vagy. Nagyon sok múlik a tánctanáron. Lehet, hogy jó fej, és olyan dolgokat hoz ki belőletek, amit most a legvadabb álmaidban sem tudsz elképzelni. És igenis fontos, hogy érettségi előtt kicsit összekovácsolódjon a csapat. Nagyon sokat tudtok segíteni egymásnak az elkövetkező tanévben.
2017. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet :D Na, de csak kibírjuk valahogy azt a pár percet ;) :D
2017. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
2012-ben volt a szalagavató. Megmondtam, hogy nem tudok elmenni, mert lelki válságban voltam. Nem bántam meg.
2017. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
Akkor jon B terv ott leszel a probakon de amikor elo agyjatok nem josz arra hivatkozva hogy Temetesen voltal!
2017. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!