Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem fel szalagavatóra?

Hogyan kérjem fel szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz szalagavatóm, és már elkezdtem gondolkozni a felkérésen. Tudom, hogy még nagyoooon messze van, csak érdekel? Ti nagy felfordulást csináltok belőle? Elég, ha csak odamegyek óra után, hogy táncolnál velem szalagavatón, vagy azért lehetne igényesebb is? Pl. Elvinni kajálni, vagy virágot venni stb?
2019. ápr. 19. 04:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most a barátnőd, vagy csak szalagavatón akarsz vele táncolni? Ha az első akkor vidd el Párizsba, ha a második akkor elég csak megkérdezni.
2019. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Óra után kérdezd meg, hogy akar e veled táncolni.

Nálunk kb ez volt. Aki járt valakivel, az meg se kérdezte, mert egyértelmű volt, hogy együtt táncolnak, akik jóba voltak azok egyértelmű volt, hogy együtt táncolnak, akik nem voltak jóba azok meg odamentek egymáshoz és 'te figyi, van párod keringőre? - Nincs - Akkor táncolunk együtt? - aha - csúcs' és ennyi.


Nekem annyi volt, hogy a padtársam rámírt, hogy táncolhatnánk együtt, én meg visszaírtam, hogy ok. (Kár volt, mert azóta utál a barátnője. De legalább az én társaságom fun volt.)


Volt egy romi kérés, de az is csak poén volt. A lány mondta a srácnak, hogy csak akkor táncol vele, ha hoz rózsát meg letérdel az aulában. (Nyilván csak poénból.) A srác viszont komolyan vette, vett rózsát, bekapcsolta a romi zenét az osztályteremben aztán letérdelt. Jaj, cukkel volt nagyon. Nem járnak, csak haverok, de vicces volt, neki jólállnak az ilyen szarságok.

2019. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!