Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Egyéb kérdések

A kérdés

Más is van úgy, hogy totál leszarja az ünnepeket, népszokásokat?

máj. 8. 18:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én nem. Különben minden nap egyforma lenne. És szeretem is őket, összetartó ereje van.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/20Időpont máj. 8. 20:44 Privát üzenet
A személyes ünnepeket (évforduló, szülinap stb) azt nem. A karácsonyt és a szilvesztert kivéve mindet.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/20Időpont máj. 8. 23:45 Privát üzenet
A párom halála után nekem semmi sem ünnep. Karácsonyt is csak úgy összevetem. Van egy kis műfenyőm, azt feldíszítem. Főzök magamnak egy kis fagyasztott halászlét, és annyi. A húsvét abszolúte nem érdekel, ahogy aa születés és névnapok sem

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/20Időpont máj. 9. 08:25 Privát üzenet
Sajnállak, kérdező, hogy neked ilyen sivár és tartalmatlan életed van.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/20Időpont máj. 9. 09:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nem jelenti azt h sivár lenne, csak nem ezek az erőletett klisés napok határozzák meg.

# 5/20Időpont máj. 9. 09:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ennyi erővel annak sivár, aki egész évben ezeket várja, mert a többi 350 napja unalmas.

# 6/20Időpont máj. 9. 09:47 Privát üzenet
Van amit igen, de alapvetően szeretem az ünnepeket

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/20Időpont máj. 9. 10:04 Privát üzenet

Vannak olyan érdektelen, nemtörődöm emberek, akik "leszarják". ( Bár, a véleményem az, hogy te nem ilyen vagy, csak megjátszod ezzel a provokatív műkérdéssel. )

Szerencsére a világban az ilyen emberek száma elenyésző. Kisebbségben vannak. A hagyományok, ünnepek, népszokások stb. örök értéket képviselnek. Ha valaki nem hiszi, nem baj. Ne nekem higgyen, hanem a világban élő embereknek!

Figyelmébe ajánlom azonban, hogy ha nem lenne igazam, akkor nem lennének olyan világszervezetek, mint pl. az UNESCO.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/20Időpont máj. 9. 10:17 Privát üzenet
névnapok, anyák napja, nőnap, valentin nap, márc 15, aug 20 hidegen hagy. ami érdekel az a karácsony, húsvét, halottak napja és szülinapok. majd ha lesz házassági évfordulóm, az is érdekelni fog.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont máj. 9. 10:23 Privát üzenet
En csak a másoktól átvett, majmolt "ünnepeket" nem szeretem (Valentin-nap, halloween).

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/20Időpont máj. 9. 10:58 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak még rajtam kívül akik egyedül, otthon iszogatva töltik az ünnepeket?
Van itt még valaki, aki nem nagyon szokott ünnepelni, nem szereti az ünnepeket?
Körülbelül hány év múlva fogjuk ünnepelni, mi magyarok azokat az ünnepeket, amit Amerikában ünnepelnek?
Más se szereti már az ünnepeket?
A zsidó ünnepeket le tudnátok írni sorrendben, dátummal (hogy mikor van. )?
Hogyan tudnék mindenkinek nagyon boldog, békés, kellemes, élményekben, egészségben gazdag ünnepeket és boldog újévet kivánni?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!