Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy totál...

Más is van úgy, hogy totál leszarja az ünnepeket, népszokásokat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 18:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Én nem szeretem egyiket sem. A párom sem. Karácsonyt gyerek korom óta utálom, családi okok miatt. Ha lesz gyermekünk,aki most úton van már,megbeszéltük,hogy lesz szép,rendes Karácsonyunk,hogy neki élmény legyen és szeresse. De mi megvagyunk,megvoltunk nélküle. Nem érzem,hogy ettől sivár lenne az életünk. :)
2019. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy már előttem is írta valaki. Mióta elvesztettem a hozzám legközelebb álló személyt nem kis harcban, azóta egyik sem érdekel. Csak egy nap. Mint a többi.
2019. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Jelen. Nem tartom egyik keresztény ünnepet sem, a régi hagyományoktól, szokásoktól pedig rosszul vagyok, mint ahogy azoktól az "értékektől" is, amit képviselnek. Megvannak a saját kis hagyományaim, nem kellenek ezek az ünnepek ahhoz, hogy kiszakadjak a hátköznapokból, alapból nem szoktam hagyni, hogy bedaráljon a rutin. Az életem pedig minden, csak nem sivár :)
2019. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

A magyar hagyomanyokkal rendelkezo unnepeket szamon tartom - nem feltetlenul unneplem mindet, de szamon tartom oket. Mindegyiknel kialakitottuk a sajat szokasainkat, szoval nem daralnak be:)

Az, hogy a szemelyes unneleket tartjuk, alap, de csak szuk csaladi es meg szukebb barati korben.

2019. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Metionin ***** válasza:
66%
Hát kb. én is. A vallásos ünnepeket mint karácsony, húsvét eleve nem ünneplem, a karácsonynál külön taszít a képmutatás ami övezi. Születésnapot úgy magunknak ünneplünk de nem csinálunk banzájt, névnapot egyáltalán nem. Az ilyen-olyan "napok" (anyák, nő, valentin, stb.) nekem nem ünnepek, üzleti fogásnak tartom őket.
2019. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
A kérdező jellemhibás. A közösségi örömök, ünnepek a "rész" ünnepe i s kell, hogy legyen. Persze, ha lelki okok (személyi veszteség) miatt depresszió közeli állapotban van, átmenetileg érthető, de ha egoizmus, önmaga túlértékelése indít be nála bél ürítési ingereket, akkor kilóg a sorból. Az átlag emberek sorából, és nem pozitív irányban...
2019. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 jellemhibás? nem túlzás ez egy kicsit?
2019. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 -Jani- válasza:
Én bizony le... Max a közeli hozzátartozóm névnapja, szülinapja és a karácsony ami valamennyire tartva van...
2019. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Démokritosz ókori görög filozófus szerint:

Élet ünnepnapok nélkül: hosszú út vendégfogadó nélkül.


Én Szeretek megpihenni....

2019. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az ünnepeket nem nagyon szeretem. Folyton barkácsolok valamit, de ünnepnapon pl nem flexelhetek.
2019. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!