Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Fiúknak nagyon nyálas/lányos...

Fiúknak nagyon nyálas/lányos lenne egy olyan tok amin a képünk van?

Figyelt kérdés
18/L 17/F

2019. szept. 24. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés férfi tudna őszintén örülni egy ilyen ajándéknak. Én barátnős háttérkép párti sem vagyok.
2019. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő teszi a tokjára vagy akármijére a képedet saját elhatározásából, az oké. De hogy Te adj neki ilyen ajándékot magadról, az bizony eléggé nárcisztikusnak hat, és mint ilyen, szerintem riasztó.
2019. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Folytatom: ha kettőtökről készült képet teszel a tokra, az pedig duplán riasztó, mert a legtöbb ember nem rajong a saját képével díszített cuccokért.
2019. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem tuti nem örülne neki. Háttérképe az esküvői képünk, de az egész más mert nem olyan feltűnő. Most elképzelem ahogy felveszi a telefonját és megvillan a mosolygós képünkkel díszített tok. Hát, mit ne mondjak, szerintem kissé nevetséges lenne. Ez az ajándék nagyon erőltetettnek hat számomra.
2019. szept. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

Gagyi.

Cikizni fogják.

Elég ha telón az a háttere (már ha az )


Lehet venni olyan karkötőt ami szép és a srácnak van hozzá kulcsa.


A kulcs a nyakában pasisabb, a karkötő pedig nőiesebb. XD

2019. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!