Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ez jo lesz szerintetek egy...

Kbalint2 kérdése:

Ez jo lesz szerintetek egy eves evfordulora?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h elvinnem egy jo etterembe es ott kapna meg az ajandekat. En ekszerre gondoltam, pontosabban nyaklancra. De valamiert ugyerzem h ez nem tul kreativ, o mindig olyan otletes es egyedi ajandekokat ad nekem. Barki valami otlet? V jo ez?
2022. szept. 12. 16:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem igazán számít mit adsz, sokkal inkább a szándék a fontos és hoyg gondoltál rá.

Amennyiben nyakláncot vagy bármiféle ékszert adsz neki az fontos, hogy figyled meg milyen ékszereket hord a barátnőd (arany, ezüst), mert például van aki kimondottan arany vagy kimondottan az ezüst ékszereket szereti (vannak persze olyan emberek is akik mindkettőt bár az ilyen emberek ritkábbak, de ha a barátnőd esetleg mindkettot hordja akkor a szerencsés vagy ugyanis annyival könnyebb dolgod van, valamint az is fontos hogy mit jelképez a nyaklánc, hogy egy egyszerű lánc nyaklánc medál nélkül vagy esetleg van rajta valami medál és ha van rajta medál az mit szimbolizál) ///Például nekem van egy nyakláncom amit minden nap hordok pedig csak egy egyszerű bizsu viszont az akitől kaptam és az amit számomra jelképez az sokkal fontosabb ///

17l

ui.: boldog évfordulot, és ne aggodj bármit is adsz neki örülni fog neki :))

2022. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

(az 1. válaszoló vagyok)

egyébb tanácsom, hogy az is fontos, hogy tudd mi a barátnőd szeretetnyelve tudom, hogy esetleg hülyén hangozhat ez ha még nem hallotál róla de röviden a lényge annyihogy 5 szeretetnyelv létezik 1. elismerő szavak 2.minőségi idő

3.ajándékozás 4.szívességek 5.testi érintés amennyiben még nem hallottál ezekről mindenképp érdemes lenne utánna nézned ugyanis nagyon hasznos (én könyv formájában olvastam erről de már vannak róla videok is amik röviden összefoglalják) A lényeg annyi, hogy az emberek a saját szeretet nyelvükre épitenek tehát pl ha valakinek az elismerő szavak a szeretet nyelve akkor az a párjának is elismerő szavakkal kedveskedik mert neki is ez esik jól. Tehát ha a barátnőd a 3. Ajándékozás szeretetnyelv kategoriába tartozik akkor a lehetőlegjobb dolog amit tehtesz az az amit leírtál és étterembe viszed és ajándékot ( nyakláncot) adsz neki, de adott az eset hogy mivan ha másik kategoriába tartozik pl minőségi idő ebben az esetben talán jobb lenne valami hosszabb közös programot kieszelni ami felejthetetlen élményeket hoz létre. 1 éves évfordulótok lesz ami azt jelenti 1 éved volt kiismeri mit is szeret valójában szóval ha van időd nézz kicsit utánna ennek a szeretetnyelv dolognak és probáld meg kitalálni az 5 nyelv közül melyik az övé és ahhoz viszonyitva kitalálni mit csinálj neki évfordulotokra

2022. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod! Meg megprobalom kitapasztalni meg jobban. En erre a nyaklancra gondoltam: [link]
2022. szept. 12. 18:50
 4/12 anonim válasza:
100%

(ismét az 1. válaszoló vagyok)


Szerintem ez egy kimondottan jó választás, habár a szív egy igen gyakori medál mégis az az egyik legkifejezőbb szimbolum ami megmutatja mennyire szereted. És már magában az, hogy még tanácsokat is kértél a nyakláncal kapcsolatban itt, és bizonytalan vagy abban, hogy jó döntés e az is megmutatja ,hogy mennyire szereted és, hogy a lehető legjobb ajándkot szeretnéd neki adni. Szwrintem jó döntés ez a nyaklánc és egész biztos, hogy nagyon fog neki örülni :))


Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

2022. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonjuk szepen! Aranyos vagy nagyon. Eszembejutott meg egy otlet, inkabb elmeny. Esetleg a varosligetbe levo holegballon, nagyon szep a kilatas elvileg. Lehet h jobban ertekelne mintha egy draga etterembe vinnem :)
2022. szept. 12. 21:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Basszus teriszonyos, most jut eszembe💀
2022. szept. 12. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Délelőtt már kiírtad ezt a kérdés, csak kitörölték, mert odaírtad, hogy 15 éves vagy. Ennek tekintetében továbbra is azt mondom, hogy nem éri meg ennyit költeni rá ennyi idősen.
2022. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát én fiatal lányként biztos nem örültem volna ilyen bóvlinak, mert csak és kizárólag arany ékszereket hordtam, nem is engedték volna a szüleim, hogy bizsukat hordjak. Persze sok paneltyukica összepisili magát egy ilyentől.
2022. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ahw, boldog évfordulót!
2022. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
És sok boldogságot a 8-as luxityukica kisleánynak is!
2022. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!