Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Minek örülne szerintetek?

Minek örülne szerintetek?

Figyelt kérdés
barátommal nemsokára 1évesek leszünk és mit vehetnék neki az évfordulónkra? a bicikli a mindene és ezzel kapcsolatban tudnátok ötleteket?

2013. júl. 23. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Az évfordulóra olyan dolgot szokás adni, ami veletek kapcsolatos, hiszen az évforduló kettőtök ünnepe!

De egyébként szerintem egy jó program,hogyha valahova elmentek biciklizni ketten ,viszel kis piknik cuccot, és piknikeztek! Nem kell ennél több szerintem, az együtt töltött idő,bármelyik ajándéknál jobb

2013. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vegyél egy-egy biciklis kulcstartót. Mindkettőtöknek van egy-egy az összetartozás jeleként.
2013. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2013. júl. 24. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Sallerszorítót szerezz neki. Csak les majd, mint a süket disznó a búzában, hogy mi az.
2013. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
péniszgyűrűt
2013. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Olyan bicajost még nem láttam aki nem örült volna egy U lakatnak. Ha van már neki egy nézd meg hogy milyen és valami más méretet vegyél, igazi bicajosok szeretik mindkét kereket lelakatolni.
2013. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak tudnám, hogy az ilyen suttyók, mint az előbbi kettő, miért jöttek a világra. Sámlit csinált volna inkább az apjuk. Mindenki jobban járt volna.
2013. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!