Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen zene illene 50. házassá...

Brigi198 kérdése:

Milyen zene illene 50. házassági évfordulóhoz aláfestő zenének vacsora közben?

Figyelt kérdés
Inkább jazz-zesebb zenékre gondolok.(helyesírás kritizáló emberek kíméljenek!!!)

2013. szept. 22. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
A "Szomorú vasárnap"-nak van midenféle feldolgozása!
2013. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ők aligha élvezik a jazz-zenét. Magyar nóta, hallgatók, régi slágerek, operettek, amit ez a korosztály kedvel.
2013. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző:


Honnan veszed, hogy nem élvezik a jazz zenét?

Tudod, hogy mikor alakult ki? AKkor nem írnál ilyesmit.


A magyar nótát, operettet részemről utálom, és még nagyon sokan.

2013. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 schocko ***** válasza:
A Bëlga együttesnek vannak nagyon kellemes zenéi, az egyik pont idevágó az Évfordulónk van, a másik pedig az Üllő úti fák együttes Esküvő című száma lehetne...
2013. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok, és 78 éves. Akinek 50 éves házassági évfordulója van, az korban közel jár hozzám. A mi generációnk közül nem nagyon akadt olyan, aki a jazz-t szerette. Az később jött divatba, de csak a fiatal korosztály között volt valamennyire népszerű.

Az pedig, hogy valaki utálja a magyarnótát, operettet, csak a saját műveletlenségét bizonyítja.

2013. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem kéne általánosítani.

Szerintem a kérdező pontosan tudja hogy a szülei? milyen zenét szeretnek.

2013. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A magyar nótát és operettet nem szeretni nem műveletlenség.
2013. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem sem az. Minden kornak megvan a maga zenei stílusa, s egy rockon felnövekvő generáció sem tartja műveletlennek a Kálmán Imrét kedvelő nagypapát, ha nem tudja felsorolni teszem azt a Virrasztók tagjait.
2013. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 erika horvath válasza:
SMOOTY JAZZ.CSAK HALLGASS BELE.VAN FENN A YOUTUBE-ON.EN ELMELETILEG KISZALADOK A VILAGBOL A JAZZ HALLATAN MERT OLYAN/MINDENKI JATSZIK AMIT AKAR ES CSOROMPL/STILUS.DE A SMOOTY PONT AZT JELENTI HOGY LAGYABB HALLGATHATOBB.EN LE IS TOLTOTTEM ES PAROM SZULINAPI VACSORAJA ALA TETTEM ALAFESTO ZENENEK.OLYAN SZERELMES,ANDALGOS HANGULATOS.CSAK PROBALD KI,LEHET NEKED IS BEJON
2013. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!