Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Házassági évfordulóra férjnek...

Házassági évfordulóra férjnek ötletek? (nem csak ajándék)

Figyelt kérdés

már vannak ötleteim, de szeretnék még többet is, mert teljesen egyedi különleges dolog még nem jutott az eszembe.

az első házassági évfordulónk lesz, de mi mindent megünneplünk. én szeretem meglepni a férjemet szülinapon, névnapot, stb. most is szeretném meglepni.

megyünk egy éjszakára és egy napra egy kis szállodába romantikus estét eltölteni. készítek valami finom vacsit még itthon, illetve vannak ötleteim is.

pl: új fehérnemű, legjobb férj oklevél saját kezüleg, évfordulós szalvéta, díszítés, torta saját kezüleg vagy valami jó süti, vicces társasjáték vagy valamilyen játék azt még kitalálom. hát kb ennyi. ja meg persze sok gyertya, meg ilyesmi. :)

esetleg még valami jó ötlet? lehet ajándék, lehet játék, vicces és romantikus is, mindegy, mindenféle ötlete várok! :)


2013. szept. 23. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ötleteid tök jók. De a legjobb férj Oklevéllel várj még egy kicsit. Úgy 25 évet. :)
2013. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Készíts kedvenc fotóitokból egy videot, ami alatt a kedvenc közös zenétek megy, vagy egy szép közös fotót rakass rá pólóra, párnára, bögrére.
2013. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pozitív terhesteszt :) Én azt adtam első évfordulóra :D Nagyon jó volt a vacsi mellé!
2013. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!