Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szerintetek örülni fognak neki?

Szerintetek örülni fognak neki?

Figyelt kérdés
Lassan közeleg szüleim évfordulója,így gondoltam meglepem őket valami komolyabb ajándékkal.Vettem nekik egy fűnyírótraktort,beálltam vele a parkolóba és úgy terveztem,hogy a nagy napon,majd levezetem őket oda és megmutatom nekik (felvinni azért nehéz lenne).Viszont az elmúlt napokban elkezdtem kételkedni,hogy valóban jó döntés volt-e és hogy tetszeni fog-e nekik egyáltalán.Meg amúgyis fura,nap mint nap látják ott a parkolóban és még nem is tudják,hogy én vettem nekik.Szerintetek jó lesz nekik ez,vagy cseréljem ki valami másra?
2013. okt. 4. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Cseréld ki egy felhúzható tökgyalura.

2013. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nemtudom, de hasznos, mert csak ráülnek, nem kell tologatni a fűnyírót. Jó drága ajándék.
2013. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk, én speciel örülnék neki, jó móka lehet egy ilyen :)

Már ha van hozzá kertjük, persze, mert ha panelban laknak, akkor annyira nem jó ajándék ;) Nekem van kertem, de elég meredek és tele van fával és lépcsővel, na oda se lenne jó. De egy nagy sík placcon szívesen használnék ilyesmit.

2013. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van kertjük? Ha igen, miért a parkolóban áll a fűnyíró?
2013. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
57%
Mondjuk azért, mert meglepetés lesz ! Szerintem örülni fognak neki. :)
2013. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gungasam ***** válasza:
Emeleten laktok? Akkor vetőmagokat is vehettél volna sokkal könnyebb felvinni és kis helyen elfér, amellett, hogy nem is környezet szennyező. Az a nyavalyás traktor biztosan hangos lesz és büdös,a fél környék átkozni fogja az ötletszerzőt...
2013. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajándéknak biztos szép és drága, de nem hiszem, hogy házassági évfordulóra való. Szerintem ilyen alkalomra egy szépen megcsinált családi fotóalbum inkább megfelelő lenne, különösen, ha telerakod fotókkal, emlékekkel.
2013. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mo-on laktok, kérdező? Akkor ne sokáig tartsd a parkolóban, mert valaki elköti.
2013. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!