Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Első házassági évforduló?

Első házassági évforduló?

Figyelt kérdés

Mit vegyek/adjak a férjemnek??

Tudom, hogy én ismerem, nekem kell kitalálni, minek örülne.. már annyi mindent kapott az évek alatt, de egyszerűen nincs ötletem... elmegyünk vacsizni, majd egy kilátóhoz, vettem egy ilyen 'mécsessel repülő lufit', nem tudom, mi a neve... meggyújtod alul ami benne van kis lap, és felrepül, szivecske alakú... tudom, nyálas, de nekem tetszik :)


Vennék neki még valamit, hatalmas összeget sajnos nem tudok rászánni, gyűjtünk, és az ilyen kiadásokat amúgy is megbeszéljük előtte..


Van valami ötlet? Csini ruca, haj stb, az oké, csak valami különleges? Mégiscsak 1. évforduló... :)


2013. okt. 11. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fözz otthon valamit, amit szeret és utána töltsétek kettesben a nap többi részét.
2013. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"elmegyünk vacsizni, majd egy kilátóhoz"


"Vennék neki még valamit"


de azért köszi

2013. okt. 11. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Első házassági évforduló

Ezután minden októberben minket nyaggatsz majd?

2013. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha értelmes, felnőtt emberhez méltó választ nem tudsz adni, akkor maradj inkább csendben
2013. okt. 15. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha szereti az ilyesmiket, akkor varrj neki valami aranyosat.

Babzsákállat zokniból, és társai...

2013. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

"ha értelmes, felnőtt emberhez méltó választ nem tudsz adni, akkor maradj inkább csendben"

Kedves kérdező! Ez az ELSŐ évfordulótok. Ha más most nincs felnőtt emberhez méltó ötleted, akkor ne csodálkozz, ha ezt az orrod alá dörgölöm. 32 éve vagyok házas, de még soha senkitől nem kellett tanácsot kérnem, hogy az ÉN feleségemnek minek örülne.

2013. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

álljatok már le, az istenit...

nem azt mondta, hogy EGYÁLTALÁN nincs ötlete

sőt, nagyon is jó programot szervezett

mindent kitalált

csak még valami pluszt is szeretne, és ezért kér tanácsokat

annyira szánalmasak tudtok lenni néha...

2013. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7es, köszönöm... értelmes ember lehetsz amúgy, ha nem tudsz még szöveget értelmezni sem, kedves 6os!


amúgy tárgytalan, tegnap volt az évfordulónk

2013. okt. 21. 22:32
 9/11 anonim válasza:
és végül mit vettél? :)
2013. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
semmit :( ő sem tudott nekem, én sem neki, abba maradtunk, hogy most nem veszünk... :(
2013. okt. 27. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!