Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit tennétek ebben a szituban?

Mit tennétek ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Nálam kiverte a biztosítékot. Hetek óta készül a férjem valami meglepetéssel a holnapi házassági évfordulónkra. Ehhez az is hozzá tartozik, ohgy meg kell szervezni a gyerekere felvigyázást is. Sógornőm múlt héten mikor találkoztunk kottyantotta el magát,hogy majd jönnek ám amikor a házassági évfordulónk lesz és ellesznek a gyerekekkel. hát erre kiderül,hogy ő nem fog vigyázni a gyerekekre,mert neki fontosabb hosszú hétvégére indulni az nap a barátjával ( Holott férjem számított rá) Anyóséknak felvetette az ötletet menjenek moziba. A helyzet az,hogy anyós ma este ( mielőtt a kérdést kiírtam volna) hívta a férjem,hogy hát nem viszik el a gyerekeket még sem moziba, mert nincs pénz. Férjemnek csak az ingerült és csalódott hangját hallottam a telefonból.. néhány elejtett mondatból tudom,hogy erről lehetett szó. Apósnak már nincs egy fillérje sem a nyugdíjából amit 20-án kapott anyós ma kapta meg de az unokákra nincs keret, mert holnap be4 kell vásárolni. Pedig tegnapelőtt is nagy bevásárlás volt.


Nálam cserben hagyás szagú az egész mind a nagyszülők, mind a sógornőm részéről. Azért nem az én húgom és a szüleim jönnek, mert ők potom 200km-re laknak és csak egy délutánról van szó.

Nem arról van szó,hogy nem lesz aki vigyázzon a gyermekre... hanem arról, ohgy lehetett volna egy jó programjuk és a nagyszüleik ismét képtelenek költeni rájuk. Nem is lepődöm meg. Inkább sógornőm akaszt ki.

jogos az,ohgy rosszul esik? Nem engem bántanak meg hanem a férjem, elvileg az ő szerettük is.



2012. júl. 11. 21:19
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
92%
Miért nem adtok a nagyszülőknek pénzt a mozira? A sógornőd pedig lehet úgy volt vele, hogyha van ki vigyázzon a gyerekre, akkor miért mondjon le egy többnapos programot pár óra miatt.
2012. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

A többnapos programot a sógornőm nem előre szervezte le. Tegnap este találták ki.....

Miért nem adtunk pénzt a programra? Mert eszünkbe sem jutott,ohgy ez kifogás lehet.


Miért fontosabb egy bevásárlás mint az unoka?

2012. júl. 11. 21:32
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem szerintem nem a pénzzel van baj.. nyilván lett volna annyi, hogy elmenjenek moziba... Sajnállak titeket. Azért azt kívánom hogy legyen nagyon szép a házassági évfordulótok és ne idegeskedjetek!:)
2012. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak néhány óra, bízzátok bébiszitterre!
2012. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
82%
Én a sógornőm gyerekeire rengeteget vigyáztam, az enyém 2 éves lesz már, de még 10 percre se vigyázna rá, hanem mindig célozgat rá, hogy ő már nem bÍrna megint egy kicsivel. Pedig tudja, hogy nincsenek szülők, akik segÍtenének.Úgyhogy gondolom mit érzel.
2012. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

4.

Miért tenném?

Hiszen vannak nagyszülők és sógornő aki mellesleg a keresztanyjuk...

2012. júl. 11. 21:45
 7/26 A kérdező kommentje:

3,5 Köszönöm.


Én nem is vártam mást ami a mozit illeti. De sógornőmtől aki egyedül állós, csak barátja van, több toleranciát vártam volna a bátyjával szemben.

2012. júl. 11. 21:47
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Úgy értem, hogy most már nincs más lehetőség.
2012. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

A bevásárlás azért fontos, mert gondolom ők is esznek, mosnak ... stb. A mozi pedig horrorisztikusan sokba kerül mostanában. Szóval két felnőtt és két gyerek elkölt annyit, mint amennyiből anyósodék jól beosztva, akár két hétig is esznek.

Sógornőd, meg gondolom, még szeretné élni a világát, ezért szervezett rá az estére. ( Szerintem nem rosszindulatból)

Szóval a megoldás: vagy fizetitek a mozit a nagyszülőknek, vagy bébiszitterre adjátok ki a pénzt.

2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
69%
Hát, az ilyesmi nekem is rosszul esett volna, de most legalább tudjátok, kire lehet számítani és mennyire. Jobban jártok, ha ezután senkire nem számítotok, hanem megszervezitek az életeteket magatok, a nagyit és a sógornőt kihagyva ebből. Megmaradhatnak ők is a saját szerepükben: vigyék az unokát/keresztgyereket, ha tudják, akarják, van idejük, lehetőségük, satöbbi.
2012. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!