Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Nagyszüleimnek hétvégén lesz...

Nagyszüleimnek hétvégén lesz az 50. házassági évfordulójuk, milyen ajándékot tudnék venni nekik ez alkalomból?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én beszkenneltem egy esküvői fotójukat, és azt felújítva kinyomtattam fotópapírra. Vettem egy nagyon szép, elegáns képkeretet, és abban adtam át. Túl sok pénzem nem volt, de nagyon örültek neki :)
2013. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit szólnál az én ajándékomhoz, amit a szüleimnek adtam: nagy titokban összetereltem egy csomó rokonunkat. Tele volt az egész lakás és kert vendégekkel. Olyanok is eljöttek, akiket évek óta nem láttunk. Nagyon örültek ennek.
2013. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

A nagyszüleimnek én egy ajándékcsomagot vettem, benne a papám kedvenc bora, a mamámnak a kedvenc édessége (egyik 4ezer, a másik 3e Ft volt)és vettem egy képkeretet. A keret elég csicsás volt, kovácsoltvas-szerű, virágokkal, de a mamám az ilyet szereti. :) A lagzin lefényképeztük az "ifjú" párt az 50 szál rózsás csokorral, és utólag ez a kép került a keretbe.

A szüleim 25. házassági évfordulójára ilyet vettem:

[link]

Benne az esküvői képükkel, és alatta a szöveg: Az első 25 év emlékére

Apukámnak most lesz az 50. szülinapja, neki egy egyediemlékkönyvet veszek, már megrendeltem, nagyon szép lett. innen:

[link]

Akár ilyen emlékkönyv is lehet, benne lenne minden, ami a házasságkötésük napján történt.

2013. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Attila a Hun válasza:
Szia mi speciel CD tokokat ragasztottunk össze, hogy kockát adjon ki ezt fedtük be papírral majd szerkesztő progival készítettünk naptaros képeket a családról elosztva a hónapokat és az oldalakal rá ragasztottuk és ez lett egy évre szóló ajándék.
2013. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tegnap volt nagyszülőknél a 60. évforduló. Mi egy különlegesebb orchideát vettünk. Persze volt torta, képek stb. Csak azt már a többi rokon elsütötte.
2013. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én keresztanyáméknak 30.házassági évfordulójukra faórát csináltattam a saját képükkel!Bükkfára csinálják és tényleg minőségi! [link] nézd meg!
2013. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én a nagy szüleimnek amikor volt az 50-edik akkor egy ebédel leptem meg őket! Rendeltem nekik egy tortát és az mi az unkák össze dobtuk a pénzt egy 50-szálbol álló rozsa csokorra ami mai napig ott áll a szobájukban meg szárítva ja és a gyerekeiktől megy egy képet kaptak amin ők vannak meg a 3-gyerek.Egy nagy szülőnek már bármit lehet venni mert ők már bárminek őrülnek mert az unokájuktól kapták. De én szerintem a legszebb az lenne ha egy ebédel meg lepnéd őket és össze hívnád az egész családot!!!
2013. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
onokákat, dédonokákat, vagy vérmérsékletüktől függően viagrát.
2013. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Erre lehet, hogy már nincs időd, de egy ismerősömnek a 80. születésnapjára készítettek egy másolatot a születése napján megjelent újságból. Levéltár, vagy Széchenyi Könyvtár segítségével biztosan beszerezhető 50 évvel ezelőtti újság is :).
2013. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Belphnaque válasza:

Egyszer egy nagyon helyes idős házaspár bejött az műhelyünkbe, és készíttettek egy karikagyűrű párt. Nem az ujjukra, hanem olyant, ami össze volt fűzve, és nem tudták felvenni, de ezek voltak ők. Kis nemes fából faragott tenyér készült hozzá, azon tartották.

Persze használható is készíthető. Elég rövid idő alatt elkészíthető. (www.splendor.hu)

2013. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!