Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 60. házassági évfordulóra...

60. házassági évfordulóra gyors ajándék? (holnap lesz! )

Figyelt kérdés
Én vagyok a kedves "kis"unoka a 20 évemmel, és holnap ünnepli imádott 81 éves nagymamám és 90 éves nagypapám a 60.at. A családból senki nem ad ajándékot, én se akartam eddig de üres kézzel se szeretnék menni. Többiek kaját visznek, papa meg rendelt a mamának egy 60as medált szép aranyláncon :) de mivel az én konyhaművészetemről inkább ne beszéljünk... Mama 100x jobban csinál mindent. Sütit nem nagyon szeretik amit még ugye össze tudnék hozni, papának saját bora van, az is kilőve. Szerintetek mit lehetne? :/
2014. ápr. 9. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fénykép keretet, amibe sok kép fér el. Persze benne fényképekkel :)
2014. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vennék egy kettős képkeretet, az egyikbe beleraknám az esküvői képüket, a másik részébe pedig majd a holnapi kép kerülne.. :)
2014. ápr. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
1 laza vacsi?
2014. ápr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

-60 szál virág..

-Ha van lehetőséged még összekapni a fiatalkori fotóikat(esküvői, gyerekekkel stb.) Színes fénymásolóban lemásolni, esetleg laminálni és egy tábla közeépre ragasztani. Amit szintén össze tudsz kapni a családról fotókat (gyerekeik, unokáik stb...) -Szív alakban az ő fotóik köré ragasztani. Csodás, megható falikép lenne.

- Vagy rendelhetsz olyan tortát holnapra aminek a tetejére te készítesz egy laminált esküvői fotót róluk. Nagyon megható torta lenne.

- Vagy mondhatsz egy gyönyörű verset nekik és virágot adsz át. stb.stb....

2014. ápr. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Versenyautó. Az elég gyors. :)
2014. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!