Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szülők, örülnétek ennek?

Szülők, örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Most lesz szüleim 25. házassági évfordulója, vagyis ezüstlakodalma. Anyu már mondta, hogy ezüst karikagyűrűt fog kapni aputól, és ugyan azon az ujján fogja hordani, mint az eredetit, ami arany. Ezt csak azért írtam le, hogy neki nincs baja az ezüst-arany kombóval.


Kérdésem:

Van aranyláncuk, amin van egy félbetört arany szív medál

[link]


ilyen, egyik fele anyumon, másik apámon.


Az az ötletem, hogy vennék egy ilyen medált ezüstben, belegravírozva a 25. -t, mivel 25. évforduló, és ezüst, mert ezüstlakodalom.

Szerintetek tetszene nekik?

Hogy mutatna az aranyláncon az arany medál mellett egy ezüst?


2014. aug. 13. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
köszi, hogy átpakoltátok, most tuti nem kapok választ :(
2014. aug. 13. 22:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem , nem mutatna jól. Fehér arany az talán jól mutatna, de akkor viszont elveszti azt a célt amitt kapnák. mert nem ezüst.
2014. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fehér aranynak szinte ugyanolyan színe van mint az ezüstnek. A különbség a nemesfém szilárdságán, tartósságán van.

Nyugodtan adhatsz ezüstöt.

2014. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem maga az ötlet szuper! Nekem fura lenne aranyláncon, akkor is ha fehéraranyból csináltatod, de ha anyukádat nem zavarja, akkor miért ne. Egyébként még mindig hordhatja ezüstláncon is, ha aranyon nem akarja.
2014. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a fehérarany meg az ezüst ránézésre tök egyforma, így nem értem a problémát...


köszi a megerősítést, akkor azt hiszem, ennél maradok :)

2014. aug. 13. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!