Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Hülyeség utólag felkeresni a...

Hülyeség utólag felkeresni a gimnáziumi barátokat?

Figyelt kérdés
Hónapok óta gondolkodtam rajta, hogy ráírok egy gimnáziumban nagyon jó barátomra, akivel azóta sajnos megszakadt a kapcsolat, máshova vitt minket az élet, egyikünk sem kereste a másikat. Ma végre rászántam magam, ráírtam facebookon, hogy miújság van vele, hogy megy neki mostanában, hogy van egyáltalán. Erre azt a választ kaptam, hogy ha eddig nem jutott eszünkbe, ne most kezdjem el. Tökre ledöbbentem, aztán most azon gondolkodom, hogy tök hülyeség 3 év után bárki után is érdeklődni. Osztálytalálkozónk sem lesz, mert annyira senkit nem érdekel a másik. Mit gondoltok? Én voltam hülye és naiv, vagy a szándékommal nem volt baj, csak az akceptáló fél nincs jó hangulatban?
2014. szept. 27. 15:15
 1/4 anonim válasza:
3 év után ilyen bunkó flegma? Akkor felejtős. Vannak nála kedvesebbek is biztosan.
2014. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, ha 3 évvel ezelőtt már ismerősként az facebook oldaladon ott volt, és a 3 év alatt egyszer sem írtál rá, akkor érthető ha így reagált, végül is végig ott volt, és csak írni kellett volna.

Nekem is van olyan ismerősöm aki 5 évvel ezelőtt bejelölt ismerősnek, visszaigazoltam, írtam is, hogy örülök, hogy újra "látom", de annyi fáradtságot sem vett, hogy visszaírjon. De éppen tegnap rám írt 5 év után, hogy segítsek már neki munkát szerezni.. Én is szívesen visszaírtam volna, hogy ha eddig nem jutottam eszébe, akkor ne most kezdje el.. De annyival megoldottam, hogy nem írtam semmit.

Szóval én megértem ha sokan így reagálnak ahogy a volt osztálytársad. 3 év alatt azért egy "hogy vagy?" kérdés mehetett volna időnként.

2014. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanilyen erővel ő is írhatott volna a 3 év alatt, nem igaz?
2014. szept. 27. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván ő is írhatott volna. Ha nem írt akkor egyértelmű, hogy bár az ismerőse vagy egy közösségi oldalon de ennyi. Nem igazán kíváncsi rád. Akkor meg mi a gond? Te ráírtál, nem kért belőled, lapozhatsz.

Írj rá egy másik gimnáziumi osztálytársa hátha ő kedvesen visszaír.

2014. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!