Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 1 év együttlét után vmi...

1 év együttlét után vmi jelképes ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

Barátom már az elején mondta, h ő nem tudja a dátumokat megjegyezni, én nem is várom el, de attól függetlenül én szeretem megtartani az ilyeneket. Nem szoktunk egymásnak drága ajándékokat venni, inkább kreatívabbat, vagy pl. én a szülinapomra is inkább azt kértem, h legyen velem.


Szeretnék neki majd adni vmit (azért is inkább, mert most államvizsgázik, nagy rajta a nyomás és szeretném feldobni kicsit), de nem sok pénzért, nem azért mert nem tudnám kifizetni, csak nem szereti ha költenek rá és tudom, hogy csak rosszul esne neki, ha drága cuccot vennék neki, ezért inkább olyat szeretnék, ami ötletes, mégse giccses egy fiú számára (pl. plüss és hasonlók, aminek mi lányok örülünk, de szerintem a fiúk kevésbé).


Ötleteket tudtok esetleg, nekem semmi sem jut az eszembe. (22 évesek vagyunk amúgy)


2015. máj. 8. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha belefér a tanulás mellett az idejébe, akkor lehetne valami közös programot szervezni, ami kikapcsolja őt néhány órára. De ez rajtad áll, nem tudom, milyen programokat szeret :)

Ami még eszembe jutott, az egy kis kényeztető este. Főzz neki valami finomat, masszírozd meg a testét, az én párom ezt kifejezetten imádja, főleg, mikor nagyon le van terhelve :D

20L

2015. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Pár képpel ez: [link]


Szerintem szuper dekoráció lenne!

2015. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szerintem vacsorázzatok együtt. Nem tudom hol/kinél laktok, de ha főzöl egy finom vacsorát (leves, második, desszert) az tökéletes.


De mivel nem tudjuk miket szeret, így tárgyakban nem tudunk segíteni. Esetleg még azt tudom javasolni, hogyha van valami barátja, akiről szokott mesélni, írj rá face-n, hogy minek örülne. (Én barátom pl PSezik, de én nem értek hozzá egyáltalán, úgyhogy egy közös ismerőstől szoktam kérdezni, hogy milyen játéknak örülne, mert nekem lövésem sincs.)

2015. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Remélem ilyen hülyeséget nem fogok kapni a barátnőmtől, mint amit a második linkelt. 26F
2015. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Készíthetsz vagy csináltathatsz neki olcsón egy pici tortát.Amire pl. ráírathatod Szeretlek XY. Szerintem aranyos és ha szereti az édességeket akkor még jobb! ;)

Vagy csinálhatsz gépen a képeitekből egy montázst és ezt személyesen dekorálhatod majd kinyomtathatod és keretbe teheted.Vagy kulcstartóként is szuperálhat a dolog.

2015. máj. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :) Szerintem a torta lesz a befutó ötlet, mert bármit vennék, rosszul érezné magát, h ő nem vett (még akkor is, h nem várok el ajándékot), vmint ha most vennék,akkor máskor is, és jobb megőrizni szerintem ezt a "hagyományt", h vmi kézzel készítetett adok, nem csak simán veszek vmit, annak kevesebb jelentése van
2015. máj. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!