Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom a párom de egyre...

Imádom a párom de egyre kevésbbé kívánom vele az együttléteket. Jelentheti ez a kapcsolat végét?

Figyelt kérdés
ugyan úgy szeretem mint eddig, de kezd nyűg lenni a szeretkezés. :( ki lehet ebből lábalni? volt már valaki ilyen helyzetben? mit lehet tenni?

2015. febr. 3. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk is voltak szexuális téren hullámvölgyek, sőt mélységek, de soha egy pillanatra sem gondoltam arra, hogy emiatt kilépjek egy máskülönben jól működő kapcsolatból. Mert akkor egy idióta barom lennék.
2015. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj,ilyen minden kapcsolatban előfordul.Kicsit pörgesd fel az együttléteket;)
2015. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez normális.:)

Ne aggódj. Előbb utóbb helyrerázódik.

2015. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Szedsz esetleg fogamzásgátlót? Az okozhat libidócsökkenést.

Sokmindentől csökkenhet a vágy. Pl. sok munka, idegesség, családi problémák.

2015. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Feltehetően nő vagy. Csak annyit mondhatok, hogy egy férfi számára rendkívül fontos a testiség, ha valóban szereted a férjed, akkor erre is ügyelj.
2015. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Nekem csak akkor volt ilyen, amikor valami gondunk volt egymással.

Ha minden rendben, akkor a szex is rendben.

Szedsz fogamzásgátlót? Mert is okoz libidócsökkenést.

2015. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, már több mint egy éve szedek. nagyon remélem, hogy megoldódik, mert nem akarok nélküle lenni.
2015. febr. 3. 19:40
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem csak akkor tért vissza normálisan a vágyam, amikor abbahagytam a gyógyszer szedését.
2015. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

Köszönjük Emese!

Köszönjük Emese!

2015. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Nincs valami egyéb a háttérben? Nálunk is voltak gondok, tipikusan a túl sok munka, és az ebből eredő kimerültség miatt. Amikor kicsit kipihentebbek lettünk, hirtelen a szex is megint ment :D
2015. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!