Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Barátommal egy hét múlva...

Barátommal egy hét múlva leszünk egy évesek és erre szeretnék kitalálni neki valami nagyon jó ajándékot. Az alapokat kitaláltam, már csak valami folytatás kellene. Valamint Angliában tanul így nagyon keveset találkozunk.18/, tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

felveszek egy piros egybe ruhát amit azután vettem hogy elment, megmutattam neki és imádja. Aztán vettem egy 10cm es vörös magassarkút ami nagyon illik hozzá. És annyi gondolatom van, hogy felmegyek az emeletre míg ő lent van és szórok ki rózsaszírmokat, meg talán gyertyát is és felveszem ezeket aztán felhívom hogy jöjjön gyorsan mintha valami baj lenne. és akkor tiszta sötétben meglát engem gyertyafényben rózsaszírmokkal, odamegyek hozzá és azt mondom, hogy "ez az este most csak rólad szól" és tovább sajnos nincs már ötletem. Mivel nem vagyok valami romantikus alkat.


Kérlek kíméljetek meg minden rossz indulatú választól, és aznap éjszaka nem szeretnék semmilyen perverz dolgot csinálni vele.



2016. márc. 20. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez szép. De onnan hogy odamegyek hozzá, már spontán bármi lehet, mert a folytatás azon is múlik hogy hogy reagál rá. Utána már bármit akarsz ne erőltesd. Inkább figyeld a reakciót és majd ki fog alakulni.
2016. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem rá fog jönni, mit csináljon egy piros ruhás nővel. Bugyit ne húzz a ruha alá, csak harisnyatartót és harisnyát.
2016. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Drága zsíros kenyér...hát ki ez? :DD
2016. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nyilvan ha mar meglat piros ruhaban, ami szexisen is all rajtad, akkor nem a videozas fogja elso sorban erdekelni,legabb is az en paromat biztos nem az erdekelne, de ha a tiedet a videozas erdekli,akkor ott baj van.! Es mivan ha O akarja a szexet.? beszaras ez az egesz, ha nem akarsz semmi olyat, akkor alapbol nemkell ugy oltoznod sem,amibol egy pasi ugy gondolja, h "na most ja.. "

19/N

2016. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Utolso vagyok, a 13as valaszal besirtam.xdxd :D ment a zold pacsi.:D
2016. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem a rózsa szirmokat felejtsd el az olyan elcsépelt mar. A ruha jó ötlet még a gyertya is (igaz az is elcsépelt de az még adja a hangulatot).

Csinalhatnad úgy is h elkuldod valahová 1-2orara amíg te fozol egy nagyon finom vacsorát (persze ha tutsz :P) és a többi úgy magában jó ahogy elmondta.

Komiban irtad h minden csak a szexről szól vagy valami ilyesmi nem tom mar, na mind1 azt akarom kinyogni h ha már egy romantikus estét szervezel szexis ruhában és minden a pasidrol fog szólni akor nem ertem h mert kapod fel a vizet azon h mások arra gondolnak h a szex vele járolya egy ilyen estének. Szerintem semmi gond h ha az evfordulotokat ilyen módon szeretnetek megunnepelni. Gondolom h kölcsönösen szeretitek egymást ezért egy tokeletes este után zárásként nem rosz ötlet. (Csak azért tértem ki erre mert a többiek felhoztak te pedig tulreagaltad, mert különben szoba se hoztam volna mert úgy se lehet tudni mi lesz lehet h te is akarod majd és egy felejthetetlen este elé neztek)

2016. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!